Evliyim ama başkasıyla beraberim onu seviyorum siz olsaydınız ne yapardınız?

evliyim eşimden ayrı şehirde yaşıyorum beraber oldugum bayanı çok seviyorum onunda beni sevdigini biliyorum beraber yaşamak istiyoruz benim bulundugum şehirde kalacak ben ayda bir eve gidiyorum diyer günler beraber olacagız sis olsanız ne yapardınız ?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• ilk önce seninle birlikte olan bayana Allahından bulsun diyorum.

sen adam olsan karından boşanır ne halt yiyeceksen öyle yerdin zaten..

karından dolayı enpati yap diycem ama hiç gerek yok..ama unutma bugün senle bunu yapan o sevdiğiniz bayan yarında başka evli biriyle birlikte olacaktır eminim! şükür ki ilahi adalet var!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Napak alkıslayalım mı senı ?

1|0
    0|0
  • oo siz planı yapmışsınız..bizede hayırlı olsun demek düşer...:)

0|1
    0|1
  • eşinden boşanaydın eyiydiii .

0|0
    0|0
  • günahtır yaa eşinden ayrıl o zaman ama iyi düşün sonradan pişman olacagın bişe yapma.

0|0
    0|0
  • İkisinden birini seçmelisin.

0|0
    0|0
  • eşini boşa hayatı yaşamaya bak

0|0
    1|0
  • Nasıl evlilik o eşinle ayrı mısın normalde yoksa iş dolayısı ile mi ayrısınz ?

0|0
    0|0
    • eşin büyük ihtimal aldatıldığını hissediyordur ...Sevmiyorsan cinsel ilişki yaşıyor musun eşinlede ?

• yazık valla yazık kadına ne umutla evlenmiş senlinle ... erkek milleti degilmi işte ...

1|0
    0|0
  • Bastan böyle bir ise kalkismazdim. Allah göstermesin.

Madem öyle esinden ayril ne yapacaksan yap. Ayrica eger senin evli oldugunu bile bile seninle iliskisi varsa orda zaten bir sorun var demektir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Arkadaşım madem o kişiyi sewiyodun karınla niye ewlendin? Madem evlendikten sonra o kadın karşına çıktı karına niye ihanet ediyosun ?

0|0
    0|0
  • bak şöyle düşün sen şimdi sevgili yaptın ya. ben de şimdi tuttum senin eşini sevgili yaptım diyelim kendime. sen olmadığın zaman kadar bende eşinle beraber olsam.. Hatta ileri gitsek onunla kalsam falan gece gündüz.. ne hissedersin. Olmasını istermisin? istersen rahat davran. istemiyosan koy totosuna sevgilinin yaa :)

0|0
    0|0
  • kağıt üzerinde güzel ama gerçekte zor bir durum..kararını vermeden aynı şeyi eşin yapsaydı ne hissederdi diye düşün...birinden yavaşca vazgeç...

0|0
    0|0
  • Karını düşün kardeşim..

yaptığın hiç hoş haraket değil gerçekten..

Sen kendini bir o kadının yerine koysana aldatılmak nasıl bir duygu sen bilirmisin?

yaptığın şey çok ayıp

bir an önce karına durumu açıkla ve ayırılın

Haketmiyorsun sen o kadını.

0|0
    0|0
  • 1.karını boşayıp onunla evlensen o seni yarı yolda bıraksa hüzün pişmanlık keşkeler var

2.onun seni sevdiğime ne kadar eminsin zengin birimisin zenginsen paran için olabilir

2. karını neden sevmiyorsun nedne evlendin onunla

1|0
    0|0
  • Aynısını şu an eşinde yapıyor olabilir ? : (

0|0
    0|0
  • aldatılmak karşılıklı eşinde muhtemelen birini sevecektir bu arada, oda beraberlik yaşıcaktır oda ayda bir senle olur.

0|0
    0|0
  • ya eşinde aynısını yapıyorsa

0|0
    0|0
  • sis olsam alçaklara çökerdim

0|0
    0|0
  • hacı 2 sini idare edebilrsen et yani :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...