Beyin tümörünün belirtileri nelerdir ?

Bu hastalığı geçiren yada bilen var mı? Beyin tümörünün belirtileri nelerdir ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bılmıyorum ama kendın ıle alakalı bır durum oldugunu yada suphelendıgını dusunuyorsan burada degıl bunun yanıtı bır klınıkte aramalısın

0|0
    0|0
    • 1 yıldır yaptırmadığım test kalmadı... bi sonuca ulaşamadım...

• psıkologa da gittim.. hiç bi yararı olmadı... eğer bi gün gidersem, doktorların hatası... iyi bi şekilde araştırdıkların den emin değilim... her gün haberlede neler görüyprum .. kadının karnında makas unutmuşlar ya böyle bişey var mı :D..

Erkekler Ne Diyor 4

• herhangi bir yerinde uyuşma, karıncalanma, güçsüzlük, pelteklik, konuşma gibi duyularda bozukluk, yorgunluk, uyku hali, bulantı, kusma, baş dönmesi, görme problemleri, şiddetli baş ağrısı gibi belirtileri var.

0|0
    0|0
  • Doktorlar bile beyin Mr i ,lumber punction testi ve gördükleri onca egitime rağmen net olarak anlayamiyorlar.

0|0
    0|0
  • link bazen ben bende olduğunu düşünüyorum daha doktora gitmedim

0|0
    0|0
  • çok şükür geçirmedim .ağrı , baş dönmesi ve mide bulantısı,görme kaybı,denge kaybı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bıkadar cıdddı bır hastalıktan elınızde hıc bır done olmadan nasıl suphelenebılırsınız? beyın tumorlerı yer boyut ve tıplerıne gore farklı belırtıler verır nasıl boyle bır kanıya vardınız? durup dururken benım beynımde tumor var heralde mı dedınız?

0|0
    0|0
    • olabilir.. heşey insanlar için.. nefes alamıyodum doktara gitiim çigerimde el kadar enfeksiyon çıktı... şimdi iyim çok şükür..

• geçmiş olsun

• çift gorme diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...