Öleceğiniz günü bilseydiniz ne yapardınız ?

1 hafta sonra öleceksiniz ne yapardınız ? paranız var her imkanınız da var

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• intahar ederdim, deneyimlemediğim tek hayalim bu olabilirdi dostum :)

0|1
    0|0
    • Aynı şeyi ben düşündüm üstad en mantıklı cevap bu olabılır tam bi saat cevap düşündüm kafamda helal olsun dakka 1 gol 1 :)

Kızlar Ne Diyor 6

• parami o bihaftalik yeticek kadar birakir geri kalani emin olucagim hayra verirdim ki amel defterim kapanmasin.. ve oruc borclarimi öder ayni anda ölüme hazirlik diyeyim secdeden tövbe ile saatlerce yalvarirdim ki seytanin son animda ki oyununa kanmiyayimm.. sehadet getirmeyi nasip eylemesi icin yalvarirdim helallik hak konusundada sorunum yok allaha sükür ama hakki üzerimde olanlarla helallik isterdim cünkü allah diyorki: her günahi af ederim ama kul hakki ile gelmeyin yanima onu kendi aranizda halledeceksiniz...

0|1
    0|0
    • maksat bu yazdıklarını bılmeden yapmakda degıl mı ? o yüzden farz :)

• öyle bi soru sormussunki sanki yapilmiyormus gibi... bende dedim yazim belki ölücekse en azindan bunlar olsun :) ... zaten her birsaniyenin hesabini verecegiz ondan yarina degil bugün iki saat degil iki dakika sonra iki saniye sonra ölecekmis gibi yasarsan emin ol hazirlik yapmana gerek kalmaz :D ben hazirim diyemem ama deseler öleceksin üzülmem

• Allah herkeze gonul rahatlıgında sahadet getırerek olmeyı nasıp etsın kardesım, hayallerimizi de satmadık ya dostum bu gun bu soru yarın hangı soru gelcek esas soru orda :)

• İlk önce herkezden helalık alırdım :D paramla hiç yapmıcam şeyleri yapardım mesela tatile çıkardım kışın denize girerdim ne olursa olsun zaten ölcem :D butun tehlikeli şeyleri yapardım paraşutle atlama gibi :D

0|1
    0|0
  • o günü bilsem korkudan ölürdm zaten :)

0|0
    0|1
  • Beyrut'a giderdim. Sonra da gitmek istedigim diger yerlere...

0|0
    0|0
  • bu haberi vereni s...

0|0
    0|0
  • bol bol namaz, zekat, zikir, çekerdim.hiç oturup dinlenmezdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aklımda Gidip onun dudağından yapışasım var işte..

bulupta ölene kadar öpsem diye düşünüyorum o tatlı dudağını özledim

Sabah uyanınca kokusunu

Sabahım güneşimi

Gecemin yalnızlığı kadar seviyorum arkadaş

Aşığım ben.

0|0
    0|1
  • panpa bide son bişey, bi kız var türkiyenin bir ucunda ona gitmek istiyorum şu an eger yeterince param olsaydı ve yarım gunluk ömrüm olsaydı bir uçak kiralardım sonra onu yanıma alırdım, öyle işte

0|1
    0|0
    • bi kırmızı şarap az pişmiş kansız biftek ve rosto sosu yerdim o ana geldıgımde de azraile fırsat vermez...

• 1-bol bol kebap yerim

2-nihat doğana suikast düzenlerim

3-'süt içtim dötüm yandı' adlı bir albüm yaparım

4-maymundan gelir gergedana giderim

5-en son tibete gider ölürüm

0|0
    0|0
  • İnanmazdım :)

0|0
    0|0
  • O tarihe kadar yapılması gereken herşeyi yapardım

0|0