Bu şekeri atmış mıyımdır?

Zayıf biriyim ve kas yapmaya çalışıyorum. Normalde düzenli beslenen ve karbonhidrat alımına dikkat eden biriyim ama bugün spor öncesi yanıma ara öğün almayı unuttuğum için tadelle bitter yedim. Değerlerinde 1 paketinde 14 gr şeker olduğu yazıyor. Okuduğuma göre spor sırasında önce şeker depoları falan yakılıyormuş. Şimdi ben direk bunu yiyip spor yaptığıma göre, tadelleyi de yakmış oldum mu yani onun yüklediği şekeri 2 saatlik sporla atmış mıyımdır? Kendimi biraz kötü hissediyorum da :/
Bu şekilde değerleri;

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• yaktıgın kalorıye baglı ve yedıgın cıkılatanın kalorısıne baglı

1|0
    0|0
    • 187 kaloriydi yanlış hatırlamıyorsam, 1,5 saat spor yaptım. 15 dk kardiyo, geri kalanı ağırlık antremanı. Asıl korkum şeker karın kaslarının baş düşmanıymış ben de onun için uğraşan biri olarak bugünkü çabalarımın boşa gitmesinden korkuyorum içindeki şeker yüzünden ://

• aynen normalde ceviz, badem, kuru meyve falan götürüyorum ama bu sefer unutmuşum işte bari bitter yiyeyim dedim... teşekkür ederim

• guzel badem fındık kuru meyve guzel secım bend eo sekıl yapıyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunlar ne bılıyor musun yaptığım sporun anasını belledim mi acaba dıye gram hesabı kafayı sıyırma metodu. dssaf

0|0
    0|0
    • evet biraz fazla takıntılıyım bu konuda :D

• yağ kasa dönüşmez ki :S

• Ha, demek ki senı fena kandırmışlar.. allah bılır vermıslerdır kıytırık bir salon programı.

• şeker değil kalori hesabına göre git..

0|0
    0|0
  • Asın beni asın asın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...