Doğu asyada ki 3 cü nükleer deneme hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Doğu asyada ki 3 cü nükleer deneme hakkında ne düşünüyorsunuz ?Hakkında bilgi almak içinde hurriyettekı su lınke gıdebılırsınız link

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Mühim bişey değil bence bildiğim kadarıyla ABD de 1200 tanne başlık vardı rusyada 800 adet bunalr bence daha mühim 3-5 adet kuzey korenin elindeki nukler den ne olacak adam kendi eini güçlendiriyor 2 ülke savaşa girse birinde nükler güç var diğerinde yok mesela örneği Türkiye ile israil bir avuç ülke ama gir bak ne oluyor atarım şehir merkezlerine dedimi öper elini çıkarsın dışarı :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• düşünemedi :) link

0|0
    0|0
  • allahın hakkı 3'tür.yeterli başka yapmalarına gerek yok...yada çekirge bir sıçrar,iki sıçrar üçüncüde...falan filan.hatta bir mumdur iki mumdur üç mumdur...

0|0
    0|0
  • çok iyi oldu çok da güzel iyi oldu taammı. şimdi mesela türban olayını çok karıştırdılar. aralarında bir fark galdı, o farkda çok güzel oldu. herkesizn hayatına kimse garışamaz. ha nasıl garışamaz. ben bu şekil giyinirim, bu bayan şu şekil giyinir. şu şekil giyinir... amma hiçkimse kimseye garışmaya bi hakkı yok. özgürlüğü bidir. aa başörtü kurban olduuum ya resullallah tan gelebilir amma lakin ki öyle değildir. benim yorumlamam bu kadar. hadi hayrılı işler

0|0
    0|0
  • halkı açlıktan perişan kıvranırken başındaki diktatör dünyaya gövde gösterisi yapıyor...kuzey kore böyle bir yer.

0|0
    0|1
  • 29 yaşındaki devlet başkanının kendini olduğundan büyük gösterme çabası.

0|0
    0|1
  • Dünyanın sonunu getirmek için bir çivi daha çakmışlar.Çevre duyarlılık diye bir şey kalmamış.

0|0
    0|0
  • yakında koreyı boğarlar az kaldı.

0|0
    0|1
  • hayvanlar bindikleri dalı kesiyorlar

0|0
    0|0
  • abd'nin yalakası olmadıkları için tebrik ediyorum kim yong-un reisi.

0|0
    0|0
  • barış denen şey olduğu sürece savaş daima olacak. bir olmayı öğrenemicez

0|0
    0|1
  • ne diyebilirimki, nükleer tesisleri olan ülkeler dokunulmazlığı elde ediyor.

0|0
    0|1
  • birşeye gerek yok kendi sonumuzu kendimiz hazırlarız zaten

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...