Sevgililer Günü gerekli mi?

Insanın sevgilisine hediye alması için özel bir gün mü gerekli? Bana göre normal bir zamanda alınan hediye daha mutlu eder.. Kapitalizmin insanlara bir hediyesi bu gün insanların paralarını sömürmek için. Amerikanin oyunları bunlar :D

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• gerekli genç girişimcilerin kendilerini göstermeleri için bir fırsat...akıllıca hazırlanmış hediyelik eşyalar...o güne özel ürünler tasaryalan...piyasada marjinal bir talep ve marjinal mal ve hizmetler üreten bu elamanlar için gerekli...14 şubat haftasında marjinal tüketimden dolayı dünyada sadece bu haftada 1 trilyon dolara yakın global boyutta bir piyasa ortaya çıktı...hazır yiyecek ve hazır giyecek sektörü ve altın..elmas..pırlanta gibi emtia piyasasınıda aktif hale getiren bir gün...üretim..istihdam ve girişimcilik için destekliyorum...karşı olan olsun piyasada paranın dolaşımı yüzde 40 artıyor daha iyi bir ekonomi politikanız varsa kurun partinizi halka anlatın iktidar olun yapın...haydar baş gibi palavarınızı dinleriz bizde...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 6

• Gerekli abicim gerekli sonuçta sevgilimle Dışarıda çıkıp eğlenicez falan filan diye hava atıyorlar :S

0|0
    0|0
  • irdeleye gerek yok cenın istedıgı her gun hedıye alabılırsın :))

0|0
    0|0
  • Ticari alanda para kazanmak için uydurulmış fasarya bir gün.

0|0
    0|0
  • gerekli değil tabi insan sevgilisine hediye almak için o birgünümü beklicek bazılarına hergün sevgililer günü

0|0
    0|0

• büyük buhran döneminde ABD de icat edilmiş emperyalizm oyunu bunlar

0|0
    0|0
  • işte bunların hepsi feykk:Dasdfghj

0|0
    0|0
Yükleniyor...