İnsanlığınızı yemediyseniz!

Ülkemizde binlerce ilik bekleyen hasta var ama malesef bağışçı sayısı çok az... ilik bağışında bulunmanın bizlere hiç bir zararı yok oysa.. Tvlerde rol icabı ölen karakterlere üzülüp ağlayan hatta mezar bile yaptıran duyarlı halkımız! neden kan ananslarını duymazdan geliyor.Yardım çağrılarına kulaklarını tıkıyor.Rahatını bozup kan vermek ,dizisini kaçırmak zor geliyor..Bir gün yardım diye feryat edenin kendisi de olabileceğini unutarak ...Biz ne zaman bu hale geldik ne zaman yedik insanlığımızı?ılık bekleyen tüm kardeşlerimize umut olabilmek için başlatacağımız projeye yeni fikirler bekliyorum sizlerden arkadaşlar nasıl dikkat çekebiliriz ?hala insanlığını yememiş kişiler varsa aramızda...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kan bağışı yapıyorum ama ilik konusunda halkımız bilinçsiz ve yeterli sayıda ilik bankası yok sadece belli başlı şehirlerde var bu konu hakkında devlet üstüne düşeni ne zaman layıkıyla yaparsa halk karşılıksız bırakmayacaktır diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kan bağışı yapıyorum ama ilik bağışı hakkında hiçbir bilgim yok. toplumunda olmadığını düşünüyorum. o nedenle hazırlayacağınız projede önceliği ilik bağışının nasıl ve neden yapılması gerektiğini güzel anlatmanız lazım, daha sonrasında da bağışlayan için herhangi bir zararı olmadığını anlatabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • pekı bunu semıner dısında baska nasıl yollarla anlatabılırız bı fıkrınız var mı degısıkılgı cekıcı bıseyler bulmam lazım da

• illa ki bununla ilgili yabancı kaynaklar vardır. ilan reklam gibi, onları kullanabilirsin bence. gerçekten ne olduğunu bilmediğim için birşey diyemiyorum.

• kan verenlere iyi bir hatrı sayılır para verilsin bak nasıl kapıda izdiham oluyor :)

0|0
    0|0
  • bi paylasıp olusturum grup olup bilinclenme yapabiliriz arkadas olarak eklerseniz ben kayseriden hazırım

0|0
    0|0
  • efendim yarın bir gün avrupalılarda kan verip reklam yaparsa o zaman bizimkilerde kan verir. avrupayı sollarız hatta.

0|0
    0|0
  • ya korkuyrz asıdan kandan

0|0
    0|0
    • bır hayat kurtarmak var işin ucunda o da ölümden korkuyor belki..

• yok zaten bulundunuz demedım ben bı sekılde konuyu gündeme getırmeye calısıyorum ne kadar faydalı olur bılemem ama..

• bunu dusunuyrm cıddı olarak

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...