Korkuyorum. Hayatımı noktalamayı düşünüyorum, doğru seçim mi bilmiyorum?

Evet, uzun süredir hayal ettiğim her şeyi artık hayal etmeye bile cesaret edemiyorum. Çünkü canımı acıtıyor, gerçekleşmeyeceğini bildiğim şeyleri düşlemek. Ama fark ettim ki, hayatta kalmamın, beni canlı tutanın tek nedeni hayallerimmiş.

3 senedir evden çıkmıyorum, hiçbir sosyalliğim de yok. istemiyorum, bu şekilde, utanıyorum.

Bir kaç sene önce gerçekleşmesi mümkün olmayan, şu anda gerçekleşmesi mümkün olan fakat para bulamadığım için (20 milyar) gerçekleştiremediğim şey. Ne olduğunu sormayın, sadece gerçekleşmeyecek bir hayal işte.

Erkek arkadaşım da beni aldattı, hoş umrumda değil, zerre kadar da üzülmüyorum o parazit için.

Her neyse işte. Hayatımı noktalayacağım.

0|0
4|21

En İyi Kız Görüşü

• hayatta kalıp bişeyler için uğraşmak daha zevkli bence...mesela bende terkedildim..unutmaya çalışmak bile zevkli...mesela dolu borcum var öderken bile eğleniyorum...ama en azından amacım var..hayatta düşe kalka gitmeyi seviyorum...asosyalim bende arkadaşlarım bile beni sevmiyor..olsun bende herkese yetecek sevgi var...ahirete gittiğimde allahım sen zorluğu verdin ama ben savaşdım razı geldim hepsinden demek istiyorum..bu beni çok mutlu edecek.. ..

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 21

• Geçen akşam ki sohbette yaşını başını almış bir abimiz şu cümleyi söyledi benim en büyük şansım boşlukta kalmadım dibi gördüm demişti sen hala dibi görmemişsin. duvara çarp ki kendine gel. Boşlukta kalmak kötüdür ben de 2 yıl senin gibi geçirdim sonra silkelendim ve şu anda mutlu olduğum bir hayat yaşıyorum. Tek bir hayatın var korkak gibi son vermek senin elinde yada sonuna kadar savaşırsın kazanıp kaybetmenin bir önemi yok önemli olan mücadele etmek ve hayat ödenen her bedelin karşılığını verir.

1|0
    0|0
  • 25 Yaşındayım ve ortalama olarak 62.000 bin tl kaybettim iflas ettim evimdeki tv ye kadar aldılar geçen yıla kadar bunalıma girdim İntahar etmeyi düşündüm, kafamda fıkrı olgunlastırmaya basladım uygulamaya gececegım gunlerde o kadar basıt ve saçma oldugunu anladım nasıl mı ?

evime giderken yolda bi cocuk gördum ayakkabı boyuyor hava aynı bu zamankı gıbı soguk ve cocugun ayagında iskarpın yırtık falan corap bıle yok birisinin ayakkabısını bobuyor cebımde ortalama 2.50 tl var neyse adamın ayakkabısını boyadı ve ben gectım karsınına,

kolay gesın dedım sağol abi dedı

niye bu işi yapıyorsun dedim abi dedı babam içki içiyo kumar oynuyo şimdi ben eve para goturmezsem benı annemı dovecek dedı mecburum dedı

okuyo musun dedım ?

yok abi aldı okuldan benı dedi

son paramı cocuga verdım ve bırdaha onu bulamadım goremedım cok aradım...

o gunden sonra eger bu cocuk oyle kotu sartlarda calısıyor kotude olsa bı amac edımsın kendısıne ben nıye embesıl gıbı dolanıyorum HAYATIM bu kadar değersiz mi ? diye sordum kendıme ve tekrar bı yerde calısmaya basladım 1 yıl ıcerısınde borclarımı kapattım evimi yerlestırdım ve mutluyum kısacası EĞER İNANIRSAN HERŞEY MÜMKÜN bu kadar vaz geçme kendınden... Saygılarımla...Zeus

1|0
    0|0
  • Takvimleri yak

Miladı unut

Zamanı durdur

Yeniden başla

Seninle her şey yeniden başlasın

1|0
    0|0
  • hayatta hiç bir şey için kendi hayatını sonlandırmaya değmez.sor bakalım bu sitenin yüzde kaçı hayatından memnun yüzde kaçı mutlu yüzde kaçı hayallerini gerçekleştirebilmiş.hayata hoşgeldin çünkü hayatı yeni farketmişsin.bundan sonra ise elindekilere bak ve bunlarla mutlu olmayı dene.bugün hayallerimiz gibi gözüken çok şey yarın önemini yitirmekte.peki bunun için mi değersiz bişey içinmi hayatını sonlandırmaya çalışıyorsun.hayatı sonlandırmaya çalışacağına mücadele etmeyi öğrenirsen senden güçlüsü olmaz.senden mutlusuda.benim başımdan geçenleri anlatsam sen bile inanmazsın ama artık ben çok güçlüyüm.başıma kötü bişey geldiğinde gülüp geçiyorum.hayatı tiğ ye alıyorum.başıma gelen kötü olay nasıl olsa zaman içinde anlamını yitircek.anlamını yitirincede ben zaten sana gülmüştüm diyebilmektir hayat.

1|0
    0|0
  • Kimsenin ruhu bile duymayacak. O kafayı değiştir.Hayal pilavı ile karın doymaz..Ayaklarını yere bas. GÜCÜN KADAR HAYAL KUR...BENİMDE ÇOK HAYALİM VAR...kENDİME BİR ÖZEL JET ALIP JUDİ FOSTERLE DÜNYA TURU...Ama o evli ve benimle olması imkansız...Uçak almaya daha çok var..Bir kaç asır ömrüm olsa belki...hayallerim imkansız hüüüü...O zaman hemen kendimi öldürmem lazım..

0|0
    0|0
  • herkes hayata noktasını kendisi koymamalı bencede . insanız ve yaratabilme gibi özelliklerimiz var ister hayal olsun ister bir canlı isterse bir kültür olsun ve bunlar bireyleri yaşama tutunması için gereken tutkuyu veremeyebiliyor ... aldatılma konusunda ki düşüncem bence üzülmelisin hatta kahret kendini çünkü karşındaki insana yetmemişsin ya da o yetinmemiş yetinmenin değerini o kadar iyi anla ki karşına geçen bir parazit bile olsa sadece sana geldiği için saygı gösterdiği için hayatını adayabileceğin bu nedenle aşık olabileceğin birisi olsun senin normal sartlar altında yetinmeyeceğin ama seninle yetinebilecek biriyle

0|0
    0|0
  • İnan hayatını sonlandırmak isteyen en azından zaman zaman düşünmeyen hiç kimse yoktur. Fakat inan zaman geçtikçe hayatını sonlandırmak istediğin mesele değişiyor küçülüyor hayat devam ediyor belki başka sorunlar çıkıyor başka zorluklar ama sevinçler de var yanında mutluluklarda lütfen böyle bir şey yapma.

0|0
    0|0
  • 20 milyar dediğin nedir ki hayatının bedelimi ölmekten 20 milyar verirsem vaz mı geçicen şimdi net cevap verirsen sevinirim :)

0|0
    0|0
  • Korkaklar kendı canlarına kıyar .Hiç bir sey için gec klaınmış değil .Hadi kalk oturdugun yerden git en sevdiğimn kıyafetlerini giyin en sevdiğin müziği aç makyaj yap ve cık evden dışarı biraz hava al iyi gelecekdır ınan

0|0
    0|0
  • 20 milyar için ne işler ceviyor insanlar

0|0
    0|0
  • Kızım delımısın... Kendı canına kıyınca herşeyın bıtecegını mı sanıyorsun... Ya arkanda senı seven ınsanların üzüntüleri...Arkadaşa ekler mısın biraz konuşalım senınle lütfen!

0|1
    0|0
  • beynini sıfır numaraya vurdur . senin canını sadece seni Yaratan alır !

0|0
    0|0
  • Her zorluğun ardında bir kolaylık vardır elbet.Benim de göreceğim güzel günler var deyip umut et yeter.Karamsarlığın kime faydası olmuş.

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun ama o yapmaya çalıstığın o kadar basit değil aynı durumu bende yaşadım ama bi çıkar yol her zaman vardır. eklersen arkadaslığa konusalım yardımcı olmak isterim hayallerin gerçeklesmesi için.

0|0
    0|0
  • benim hayatima son vericegim durum zaman ne zaman bilmiyom belki kiz baskasiyla evlenirsee ozaman ben 3 kisiyi öldürürm kendim ölmem tek gitmem ben gittimi birsey fark etmez ama baskalarinda götürcemm

0|0
    0|0
  • Aileni böyle bir acıya mahkum etme lüksün yok. Kafanı topla, silkelen.

0|1
    0|0
  • gel 20 mılyarı vereyım sana ama ölme

0|0
    0|0
  • bu kadar ucuz mu hayatın bence gözlerini biraz açmalısın çok özür ama at gözüyle bakama derim hayata

0|0
    0|0
  • Kıyma canına

0|0
    0|0
  • kötü düşünme pozitif olmaya calıss herseyde vardır bi hayır

0|0
    0|0
  • ya pardon ama bu kadar acizsen öl zaten mümkünse ;) yada ayakta dur kendin için her bitiş yeni bir başlangıçtır yeni başlangıçta tamamen senin kafanda biter dilerim 2.yi seçersin ne diyeyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hala tereddütdesin doğru seçim mi diye soruyorsun , ayakta durmaya dermanın yoksa güçlü değilsen bilemem .Hem bu kadar kolay değil bu dediğini yapmak .Kalk bi yüzünü yıka kendine gel ..

1|0
    0|0
  • isan hayatinda donem donem bu gibi icinden cikilmaz sandigimiz durumlar olur. sabrin sonu selamettir her karanlik bir gun aydinliga ckar sabirli ol ve bekle alahin verdigi cana kiyarsan ebediyen karanlikta kalacaksin ahiret inancin yok mu ? orasi ebedi hayat ebedi hayatta cehennemi goze almak kolay bir sey olmamali. orada kendine yon veremezsin dunyada bu cok daha kolay hayatini degistirebilirisn bir yerden baslamak lazim kendine ugrasilar bul kucuk olsa da seni oyalar

1|1
    0|0
  • ohaa sen beni tarif etmişsin cidden bende senin bir benzeri hayatı yaşıyorm

2|0
    0|0
Yükleniyor...