Güldüren anılarınızı paylaşın lütfen

Ben lisedeyken 118 'i aradım.bir adamın telefonunu soracaktım.Telefondaki bayan sesi beni o kadar heyecanlandırdı ki şu unutulmaz cümleyi kurdum:ABİ YÜZONSEKİZİN NUMARASINI BANA VEREBİLİRMİSİN? telefondaki bayan sapık diye teli kapattı .

Bir tane daha: Sabah işe giderken çöp biraz ilerde.Her sabah kendim atıyordum.Bir sabah elimde unutmuşum .otobüse onunla bindim.Birde kucağıma almışım.Otobüs doldu.baktım poşete resmen çöpü kucaklamışım.takım elbiselerle.Millet garip garip bakıyor.8 KM o poşetle gittim.İndiğim yerde merkezi bir yer çöp yok hemen atabileceğim.Mecburen poşetle ikinci otobüse bindim ve çöpü gittiğim yere atabildim. :) hadi buyrun sizlerde anlatın.gülümseyin ve gülümsetin.tebessüm güzeldir

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• İkincisi güzelmiş :) vitrinlerle ve araba camlarıyla çok anım oldu. Genellikle şu seyirle,

Camda kendime bakıyorum üstümü başımı düzeltiyorum falan sonra arkada bi hareket dikkatimi çekiyor. Bakıyorum arkadaki bana gülmekten yerlerde. Bende kaçıyorum ordan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• seninkine benzer bi anım var benimde ama baya seneler önce 118 i aramıştım kadın bayan her neyse çıktı işte bay diyordum kapatıyordum:)

0|0
    0|0
  • Hahaha ulam şaka maka güldüm ama he.Otobüse çöple binme ironisine kfdkljdfkldfldfslfsdl

Ona bakarsan Halil ve Hamit altıntop arasndaki 7 farkı bulan biriyim.

0|0
    0|0
  • çöp poşeti ahahahaaaaaaaaaaa ilahi çok güldüm

0|0
    0|0
  • benimde bikinimin üstü düşmüştü allahtan 2 kat gynmiştm

0|0
    0|0
  • hoca derste uyurken yangın var şakası yapmıştık : )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Yıllar önce istanbula giderken bolu dağında mola vermiştim, Ulusoy tesisleriydi sanırım, İnanılmaz derecede uykusuzum bu arada,çok tuvaletim var , kendimi tuvalete zor attım, kapımı kapattım tam işimi göreceğim derken wc nin dış kapısı açıldı ve bayan sesi geldi, ben ahaha salak kadın yanlış yere girdi dedim içimden, sonra kadın sesleri artmaya başladı, bu seferde olm asıl salak sensin sanırım dedim :)) kimi makyaj tazeliyor kimi bilmem ne derdinde ama kadınların kendi aralarında ki sansürsüz muhabbetlerini duymalısınız, bir de çenelerine kramp giressiceler başladılarmı konuşmaya susmuyorlar, tuvalette mahsur kaldım , allahım kıpırdayamıyorum bir yere, 30 dk dan fazla kaldım o gün orda , sesler kesilince çaktırmadan kaçmıştım :)))

2|0
    0|0
  • Lisede edebiyat dersindeyiz, öğretmen "kalemin kağıda borcu olmaz" konulu bir makale yazın, not vereceğim, dedi. Sınıfı 4-5 kişilik gruplara ayırmıştı, biz 4 erkek hiç havamızda değiliz, ne yazalım nasıl edelim diye düşündük. Baktık önümüzdeki kitabın açık sayfasında Nasreddin Hoca'nın ağaç kesme fıkrası yazılı, şunu yazalım da en sonuna "kalemin kağıda borcu olmaz" diye ekleriz olur dedik. Diğer gruplar doğru düzgün yazmıştı, en son biz okuduk. Bütün sınıf ahahaha manyaklar diye kopmuştu

0|0
    0|0
  • bizim yan komşunun dükkanına cardın girmişti hayvan adamı deli etti en son hayvan buz dolabının arkasında kuyruguna paspasla bastırıp yakaladım komşu öyle bi sinirliydiki içerden kebab şişini getirdi hayvana bi sokup sokup cıkarıo hayvan gıyk gıyk bi bagırıodu görmen lazımdı :D qweqwe

0|0
    0|0
  • Bir çift boğazda arabayla gezerken kızın çocuğu öptüğünü gören polisin anonsu abartısız böyleydi "yiyişme sağa çek

0|1
    0|0
  • Mal alımı yapılacak..yüklü bir miktar

oluru verecek adamın adı kürşat..telefonda konuşuyoruz

kendisine 2 kez üst üste ''kürtaj bey'' dedim..

alım da gitti ihale de..

dilmin ahengini süseyim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...