Işıl Alben hakkında.

Merhaba arkadaşlar Basketbol'cu Işıl Alben'in eşcinsel olduğu konuşuluyor siz ne düşünüyorsunuz? Cevap yazarsanız çok sevinirim . Sadece merak ediyorum :)

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• saçı falan kısa diye söylenmişse çok saçmadır ama gerçeklik payı da olabilir

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Arkadaşım bu tarz şeyleri yazarken çok dikkat et. Bahsettiğin kişi böyle bir şey yazdığını görürse her türlü hukuki yollara başvurup sana dava açma hakkı vardır. Kimsenin cinsiyeti, cinsel tercihi vs. ilgilendirmez bizi. Ayrıca ben Işıl'ın öyle olduğunu tahmin etmiyorum ve ilk defa senden duyuyorum.

2|0
    1|0
  • ağır abazan mode one

Olsa ne olur her türlü gideri var :(

ağır abazan mode off

2|0
    0|0
  • Olabilri açıp bakmak lazım

1|0
    0|0
    • Ya dimi ne kolay

• merak etm baktım resmine zaten erkek gibi duruyor arası bişey işte olabilir dediğin

• kim ne derse desin bence çok tatlı birisi:D

1|0
    0|0
    • Öyledir tabi ne olduğu kendisini ilgilendirir :) ama insan meraklı bir yaratık işte :D

• bu arada fenerbahçeliyim, çoğu kişinin yorumu saçmalık bence:D

• :D

• aslanın eşcinselimi olur

0|1
    3|0
  • Açıkçası çokta ilgilendirmiyor

0|1
    1|0
  • bende yıllardır taraftarım

hiç öyle birşey yok amacını da anlamadım

çokmu önemli senin için

0|0
    1|1
  • fenerlilerin uydurması

0|0
    0|0
  • Yok daha neler asılsız haberdir..

0|1
    0|0
  • artık normal karşılıyoruz dünyada olan bitene karşı merak zaten hep

0|0
    0|0
    • Normal bence de herkesin kendi hayatı tabi ama birşey bilen varsa cevap yazsın lütfen.

• Tercihi kimseyi ilgilendirmez ama laf aramuzda bence kesinlikle escinsel soran olursa

0|0
    0|0
  • vat ken ay du samtayms

0|0
    0|0
  • onunla yatmadığım için bişey diyemicem.

0|0
    0|0
  • fenevlilerin uydurması

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Kimmiş o konuşanlar,senden başka?Hiç öyle birşey yok.Kaldı ki internette bile öyle birşey görmedim.Zira olsa linkini koyardın.Sırf karşı takımdan diye bir insana iftira atıyorsun,şuan bu sorunu okuyanlar ''acaba'' diye düşünüyor.Bundan dolayı ne büyük kul hakkı,ne büyük günah kazandığının farkındamısın sen acaba?

3|2
    1|2
    • İyi araştır hangi birinin linkini koyayım dolar burası ..kesin olan birşey yok kullanıcıların konuşması zaten.

• Ne karşı takımı ben Galatasaray'lıyım ayrıca..

• Hem ayrıca neden bu kadar büyük bir tepki veriliyor anlamış değilim? Öyle olsa ne olacak ne var bunda.. Taşlayacak mıyız.kendi hayatı.sadece merakımdan soruyorum ben.

• neden olmasın ki

1|0
    0|0
  • link var mı ?

1|0
    0|0
    • Ben maçlara gidiyorum ve takımdan çok arkadaşım var onlar konuşuyor . Sonra internette de çok konuşan olunca merak ettim öyle

• Esra Şencebeyle anılıyordu birkaç yıl önce

Yükleniyor...