Bir arkadaşımın bilgisayarında bulunan "şifreleri hatırla" programını nasıl bulabilirim?

Arkadaşımın bilgisayarında "şifreleri hatırla" programı var. Bu bilgisayarıı bende kullanıyorum. Hesaplarıma girmiş olabileceğinden şüpheleniyorum. Bilgisayarındaki "Şifreleri hatırla" programını nasıl bulabilirim? Bende onun hesaplarına girmek istiyorum...

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• öyle bi' program vardı da biz mi bilmiyoduk :/

şifrelerini bulmak istiyosan, pc'ye keylogger indir.. her türlü şifresine ulaşabilirsin..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İlla şifre çalmak istiyorsan daha gelişmiş bir yöntem biliyorum ve bu yöntemle bilgisayardaki sadece şifreler değil bütün klavye kayıtlarını gizli bir şekilde takip edebilirsin, o şifre hatırlama programı dediğin şey şöyle oluyor bunun için bir çok program var sadece tarayıcı tipi programların sitelerdeki şifresini istersen tutabiliyorsun ama benim dediğim yöntem her şeyi saklayıp, gizlese bile çıkartıyor, anlattığına göre bilgisayarına ulaşman da kolay, bu sayede programı yükleyip her şeyi izleyebilirsin, yaparım dersen temiz bir link atarım, sadece mailine bakacaksın örnek vereyim bana gelen maillerden, XXX yazdığım yerleri google araması yaptığında görmesin diye sakladım.

reqd = 0

charset_test = €,´,€,´,水,Д,Є

locale = tr_TR

non_com_login =

LOGIN = serhat_XXX@hotmail.com

PASSWORD = 1551001

lsd = cszXb

reqd = 0

locale = tr_TR

non_com_login =

PASSWORD = 151011

lsd = cszXb

0|0
    0|0
  • Şifre hatırlatan program olmaz. Ya o bilgisayardaki sunucular kayıt ediyodur yada klavyede bastığın her tuşu kaydeden bi program var onu bulursun. adı aklıma gelmiyo şuan. Öğlene doğru haberdar ederim seni .

1|0
    0|0
  • bilgisayara keylogger programını kur ne yaparsa haberin olur

0|0
    0|0
  • trojan indirmen lazım onuda indirince virüs programını kapan lazım.. sakat iş yani.. sen mozilladan girmeye çalış

0|0
    0|1
  • google'a keyloger yaz çıkar

0|0
    0|0
  • en iyisi ona sor sen :)

0|0
    0|0
    • Ne diyim "şey ben senin hesabına gircektimde bilgisayardaki şifreleri hatırla programını nasıl bulabilirim?" mi diyim?

• böyle düşüneceğini biliyordum :) şifreleri hatırlayı nasıl kullanıyoruz diye sor:)

• O hiç olmaz .d

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...