Erkekler neden Sevgililer gününü sevmez ?

arkadaslar merak ettim sorayım dedim genelleme yapmak istemiyorum aslında ama bende dahil çoğu erkek sevgililer gününü sevmez kutlamaktan kaçınır hediye almak yada 5 dakika romantiklik yapmak eziyet gibi gelir sizce neden böyleyiz?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün mesele karşıdakini tam anlamıyıyla sevmeyle alakalı bir durum bence.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sende söyle madem sende dahilsn söyle neden ?

0|0
    0|0
    • ben hak eden biri oldugunu düsünmüyorum o yüzden

• ben seni eklemeyi beceremiyorum sanırım :D tesekkür ederim yorum icin iyi sabahlar ;p

• rca ederm :)

• erkekler değil bazı bayanlarda sevmez.bknz ben

0|0
    0|0
    • bi nedeni var mı ?

• 1günün özel oldugunu düşünmüyorum.hediye içinden geldiğinde,aaa o bunu beğenir dediğinde alınır,yemeğe her zaman gidersin sevgilinle birde romantizmi sevmem

• kesinlikle tamamına katılıyorum yapmacık geliyor

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben mecbr bırakılmaktan hazetmiyorum, sırf o gün sevgililer günü diye farklı davranmam gerektiği beklentisine. Yahu ben ağaçlardan camlara tırmanmış adamım, hergece posta kutusuna çiçek bırakıcam diye parkve bahçelerde çiçek bırakmadım, dünyanın öteki ucundan mektuplar yazdım da, sevgiiler gününe adapte olamadım, sindiremedim diye öküz oldum ya... o günden kelli valentines day benim için sadece ucuz bir kurabiye markasıdır.

1|0
    0|0
  • çünkü bütün özel denilen tarihlerin yükümlülüğünü bize bıraktılar kendileri bekleyen biz alan taraf olduk hep nasıl seversin ?

çıkma yıldönümü: erkek hediye alsın

tanışma yldönümü: erkek hediye alsın

öpüşme yıldönümü: erkek hediye alsın

doğum günü: erkek hediye alsın

yıl başı: erkek hediye alsın

sevgililer günü: erkek hediye alsın

evlilik yıldönümü: erkek hediye alsın

kadınlar günü: erkek hediye alsın

anneler günü: erkek hediye alsın

ilk sinemaya gidiş yıl dönümü: erkek hediye alsın

ilk karşılaşma yıl dönümü: erkek hediye alsın

evlilik teklifinin yıl dönümü: erkek hediye alsın

vs vs vs vs...

0|0
    0|0
    • Sen cok dertlsin dostum katılıyorum sana ama böyle düsünmeyen kızlarda vardır eminim

• Özel günleri sevmiyorum. Zorla sevgi gösterisi sunmayı saçma buluyorum. Beklenmedik zamanda yapılan jestler daha etkileyici. Sırf birileri o gün sevgililer beraber geçirecek, hediye alacak dedi diye kendimi kasamam.

0|0
    0|0
  • Bu soruda dejavu hissettim kendimi.

0|0
    0|0
  • Tek sebebi var hazırmısınız dostlar?

Sevgilisinden her istediğini alan erkeği tetiklicek unsur kalmaz bizde onların gözünde öküz oluruz olay bu. Verme arkadaşım vermeki adam pas pas olsun altında.

BERHUDAR OLUN :)

1|0
    0|0
  • sevene her gün sevgililer günü zaten

illa hediye almak için ya da romantik olmak için başkasının koyduğu bi günü mü beklicez

bana çok saçma geliyor

0|0
    0|0
  • hep değişik hediyeler almamız lazım her sene aynı olmaz...aklımıza gelmiyor ne hediye alabiliriz diye kısacası bu işte

0|0
    0|0
  • Para, Para Para olayından dolayı :)

0|0
    0|0
  • diğerlerini bilmemde beni kasıyo maddiyat için değil hediye almak bi yerlere gitmek falan kasıyo sevene hergün sevgililer günü :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...