Arayıp da bulamadığınız insanlarda bir hayır buluyor musunuz?

Evet arkadaşlar Arayıpta bulamadğınız hatta ve hatta adını soyadını bilip arayıp baktıklarınız oluyordur ama bir şekilde cıkmazlar karşınıza engel gibi görüşemezsiniz , böyle elinizden kaçar uçar gider gibi oluyor sanki sinir oluyo insan ama her seferinde bundada bir hayır varmış demek artık sıkıcı olmaya başladı doğrusu bilmiyorum ben arayıpta bulamadığım insanlar genel de doğru dürüst hani akıllı tam istediğim kişilikler olur ama bir türlü ne yüz yüze ne de sanal alemde karşınıza çıkar ama nerde luzumsüz olur bina kapısından tam cıkarsınız çat karşınıza çıkar e tabi bu da var :)

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse cevap vermemiş,ayıp olmuş 5 yıldıza da basaraktan;eskileri çok arıyorum ama çoğu arkadaşlarım dağıldı gitti,bana ulaşamayanlar da var benim ulaşamadıklarım da.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her hayrda bi şer, her şerde bi hayr vardr. bunu biz bilemeyiz rabbim bilr :))

0|0
    0|0
  • insanalr brbrlerini egitmekle sınanırlar.. kötü adam iyi kadını secer.. egitilme karsılıklı olur.. yani oyüzden büyük umtular beslememek lazım aradıgnı bulmakla ilgili..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 4 4 Lük olmuyor herşey malesef kardeşim he arada istisnalar ve şanslılar var ama milli piyango misali bir durum çıkıyor ortaya malesef o sebeple bulduğun 4 3 lük insanı tamamlayarak 4 4 lük yapabilirsin diyorum boşuna zaman ve ömür tüketmek ve bekleyişte olmakta anlamsız açıkçası ...

0|0
    0|0
  • Adamına göre değişir.

0|0
    0|0
  • Kader işte ne yaparsın...

2|0
    0|0
Yükleniyor...