Bunların sorularını asla

Burada bayan profili almış ergen tipler dolu arkadaşlar ve saçma sapan sorular soruyorlar ha birde soruları hep gizli olarak soruyorlar bu tür insanlarla cidden değerli vaktinizi kaybetmeyin aklı başında birkaç kız haricinde ben sanmıyorum diğerlerinin bayan olduğunu ciddi dahi cevap verseniz puanlamada eksi yapıyorlar falan bariz ortadalar yani o sebep ile cevaplayıpta bu salakları eylenderdirmeyelim diyorum gizli kullanıcılar özgüvensiz yada sahte kişiler zaten kalsın ortada öyle siz nediyorsunuz. ?

Güncellemeler:
Bu sizleri eksileyen ve bayanlar adına profil açan kişiler sapık ve sapkın kişiler arkadaşlar bunlar evlerinde annelerini ve kızkardeşlerini banyoda dikizleyen dengesiz psikolojisi bozuk toplum içinde asla konuşamayan bir kızın karşısında cümle kuramayan aciz insanlar dışanmışlar yani sexüel egolarını burada sordukları ve asla gerçek hayatta öğrenemiyecekleri sorularla tatmin ediyorlar işte okadar bunlara sizin adınıza ben bu cevabı yakıştırdım ...

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Gizli hatunlara cevap vermemeye çalışıyorum artık elimden geldiğince:)eksi verse senden birşey götürmüyor rahat ol.rahatsız edici cevap yorumları beni sinirlendiren.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben sahte kişiler olduklarını düşünüyorum :)

0|1
    1|0
  • - ,+ bir puan kaybı veya getirisi yok. Bu kadar kafana takma.

0|1
    0|0
    • ben puanda değilim isterse hepsi gitsin doğru düzgün sorular sorsunlar açık ve net olsunlar tek isteğim bu ...

Erkekler Ne Diyor 5

• cinsellik bölümünde evet ama genel durumda pek ihtimal vermiyorum. Ha arada birkaç çürük yumurta illa ki vardır ama bu tespit cinsellik bölümünde kesinlikle geçerli

0|1
    1|0
  • Abi çok haklısın dediğin gibi çok var hani gizli olarak soranların dışında yabancı kızların fotoğraflarını veya bu sitenin verdiği değişik çizimleri profil resmi olarak kullananlarında %90 ı sahte bana göre. Saklayacağı bir şeyi olmayan gerçek fotoğrafını koyar laf olsun diye soru sormaz zaten.

2|1
    1|0
    • katılıyorm

• aynen bak bitanesi seni eksilemiş bile boş insanlar bunlar eğer site admini olsaydım ben bunları cidden tesbit ederdim bak mesela meleklerdiyarı idi sanırım bir bayan sitesi var sırf denemek için kaydoldum asla tongaya basmıyorlar adminleri profosyonel olacakki benim msn face ulaşıyorlar birşekilde gerçek bilgilerime üyeliği onaylıyor yada onaylamıyorlar gerçek kişi isen onay geliyor sistem dediğin böyle olur..

• Güçlü bir yenilik ve güvenlik sistemi şart bu siteye yoksa yakındır tarih olması.

• Genelde sevgilimin ayağı kokuyor,saçı çirkin,14 şubat cart curt tarz soruları

1|1
    1|0
  • Çok güzel yazdın abi tebrikler ancak bu kadar iyi tarif edilir bu tarz kişilikler.

0|1
    1|0
    • teşekkür ederim kardeşim hak ettikleri cevabı verdim ...

• bende hak veriyorum sana ama şu eksileyenlere bi çözüm bulunmalı ya olmuyo böyle siteyi mahfediyolar

0|1
    1|0
    • eksileyince puan kırılmıyormuş arkadaş dedi

• yok kırılıyo eksi ve artıların ortalamasına göre düşüyolar yada ekliyolar bunu amacı o zaten yoksa eksileri kimse takmaz ki

Yükleniyor...