Eşimin karadenizli olmasını istiyorum

ya bayılıyorum oranın insanına ve bigün evlenceksem karadeniz insanı olmalı diyorum aslen ankaralıyım sizce bu durumda yanlış mı düşünüyorum evlenenler varmı varsa bi yardımcı olsa :D

0|0
10|29

En İyi Kız Görüşü

• bende seviyorum yaa azda şivesi olcak oyş yerim onu. valla öyle çok tanıdığım yok ama tanıdıklarım sempatik ii insanlar. destekçinim bul evlen=)

1|1
    0|1
    • uyyy kurban olayim o dillere :D mubarek bal damlayi dillerunden da :D

• ikinizide seçtim pikacuuuuuuuuu :D

• benim şive hepten bozuk :) anlamazsın bile

Erkekler Ne Diyor 29

• Ahh ah.

Bilmediğin şey, her güzel şeyin bir de kötü yönünün olduğu.

Sadece "güzel" tarafına bakıp atlamamak lazım.

Karadeniz erkekleri iyidir. Ama tembeldir. Kendimden biliyorum. Mesela oranın kadınları sırtında çit sabahtan akşama çalışır. Erkekleri ise ekseriyatla kahvede takılır, çay içer. Hani merttir, doğru sözlüdür diyeceğim de, gördüğüm kadarıyla çernobil radyasyonundan mıdır nedir, karadenizdede bazı şeyler değişmeye başlamış. 5 parmağın 5 ide bir değil. Allah sana göre olanı karşına çıkartsın inş.

0|0
    0|0
  • Türkiyenin bütün bölgelerini gezdim. Karadenizin insanı bi başkadır sıcak kanlı ve samimidir. Ama ülkemin her yerinde çok iyi insanlarda var çok kötülerde. Bence hayırlısını istemelisin. Neren nasıl birinin karşına çıkacağı hiç belli olmaz. Kimisi aradığını hemen yakınında bulurken kimi başka bi üllkede buluyor :)

1|0
    0|0
  • Adamı harbi adamdır ama günümüz kızları bunun ağırlığını kaldırabilecek nitelikte değiller bana göre. Belki vardır öyle kızlar ama nadir olsa gerek.

1|1
    0|0
    • aynen katılıyorum zaten beni çeken yönelerinin bi kısmıda bu söyledigin

• Batı karadenizliyim ben ve kendi yapımdan yola çıkarak söyleyebilirim ki, hatayı kaldırabilecek yapıda değilim. Ciddi bir sahiplenme söz konusu oluyor. Hani sonuna kadar gider derler ya o derece. Ama dediğim gibi günümüz kızlarının bunu kaldırabilecek yapıda olduğunu düşünmüyorum... Aklı 5-10 karış havada oluyor genelinin :) Değer yargıları oturmamış oluyor. Yada değer öncelikleri çok farklı oluyor..

• Bartın olur mu :) Talibim abiii

1|0
    0|0
  • karadenizli olmasını isteyene kadar hayırlısı olmasını iste...

2|0
    0|0
    • +5 Sen ne kaa mükemmel yorumlar yapıyorsun.

Günde 5 öğün balık kara lahana misur yiyecek haberi yok :d

• ahahahaa :D

• hayırlısını buldun da bir de neyse... bulursun inşallah

• şaka maka bı yana bacım ... ADAM dedıgın adam gıbı olmalı .. memleket dıl din ırk onemlı degıl adam her yerde adamdır .. bende karadenızlıyım ama .. sahsı olarak acık konusmak gerekırse ..karadenız de cok bozuldu .. bundan utanc duysam bıle bunu soylemek en mantıklısıdır ..

0|0
    0|0
  • karadenizin adamı adam gibidir.

0|0
    0|0
  • rizeli olmasın dikkat et.

0|0
    0|0
  • ben antalyalıyım ama karadenizlileri lazları falan severim iyi adamlardır ya neşeli falan :)

1|0
    0|0
  • Hadi hayırlısı.

0|0
    0|0
  • Sen simdi pancardan corba dolma dible yapamazsin :D

0|0
    0|0
  • Merak ettim neden karadenizli bayılıyorsun ama hangi özelliklerine bayılıyorsun karadenizliyi farklı kılan etken ne senin gözlerinde.

0|0
    0|0
  • birii bağa mi seslendi ne etti :D vuuu benda eve kaldum diye isyan edeciydum nerdeysa :D

0|0
    0|0
    • ben alıcam seni :D

• baa bak bızum orıya soz verıldımı :D sozden donenı vururler haa ona core cevap ver :D

• eskilerin usturuplu bir lafı vardır argoda ... buldun kıllısını mı arayosun diye laıznı degil hayırlısını dile ...

0|0
    0|0
    • çok biliyor burdakiler ya ben onu düşünmemiştim sağol hatırlattın hey allam allam

• Bende karadenizliyim ve bizler o fikralardaki temel gibi degiliz yani benim bir ankaralidan farkli bir yonum yok

0|0
    0|0
    • onu zaten biliyorum hepimiz insanız ne farkımız olabilirki zaten olay sadece daha sıcak kanlı gelmeleri o kadar

• Askoroz deresinun denize tokulduği yerdenim beğenusanuz beni beğenurum sizi seversanuz beni severum sizi :)

0|0
    0|0
  • ben karadenizli sayılırım tabiki iyi insanlardır ama gönlün kimi severse onunla evlen kuzey kutbundan bile olsa öyle takılma

0|0
    0|0
  • paçi sen beni araysun sanki he :)) ama kenduni saklamişsun. Kimsun nesun nerdensun kimlerdensun :)))

0|0
    0|0
  • ben de karadeniz li yim ama rize ve trabzon lu lar deyisik oluyor huyları

0|0
    0|0
  • onu bende istiyorun karadenizin kizlari on nunara bes yildiz oluyorlar :)

0|0
    0|0
  • Karadeniz insanini yanlis tanitmislar bi rizeli olarak katilmiorum bu anlatilanlara

0|0
    0|0
  • ya karadenizli olarak insanımız harbidir ama asabidir biraz tabi herkes bir olmuyo orasıda ayrı

0|0
    0|0
  • alsana karadenizlilerln has adamı.trabzonlu bir boksör abimiz

0|0
    0|0
  • Antalya doğumlu babadan ankaralıyım hiç şansım yokmuş :((

0|0
    0|0
  • Karadenizliyim ama karadenizin her yeri bir değil.

0|0
    0|0
  • 12 den sonra çok iyi anlaşırsınız gibi me geliyor...:DDddsdasfasgahfdhfds

0|0
    0|0
  • Ben de Akdenizli olmasını istiyorum.

0|0
    0|0
  • ben anası maçkalı babası of lu bi kızla evlendim 1,5 yıl zor dayandım erkeklerini bilmem ondan kurtuluşumun 7. yılını kutlayacağım önümüzdeki günlerde :)

0|0
    0|0
    • o derece yani =))

• olmadı bu şimdi ya :D umutlarımı kırıyorsun =)))

• umut mu hala mı umut şaşkın seni :)))

• bir karadeniz erkeği olarak, hiç tavsiye etmem...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• genellemelere karşıyım ama sen takıntı yapmışsın belli ki tanıdığı olan birileri varsa tanıştırsın da evlen sen de kurtul biz de kurtulalım:)

0|1
    0|0
    • :D varsa tanıştırsana sen yaparsın bu işi benden kurtulmak istiyorsan bunu yap nolarrrrrrrrrrrrrr :D

• ahaha yok canım ya taze bitti:)

• benim arkadasımda istiyor karadenizli olsun diyor :)

0|0
    0|0
  • çok içtendr karadenizli. mert adamdır.

0|0
    0|0
  • Sempatin var herhalde genelde yaka silkerler :)

0|1
    0|0
  • Karadeniz insanı iyidir hoştur ama zordur.

0|1
    0|0
    • Yok yok o kadarda değil çekemiyolar bizi o yüzden böyle anlatiyolar :)

• bende karadenizliyim ama nedense hep doğulu buldıum.. bitane karadenizli bulsam evlencem

0|0
    0|0
  • ben doğuluyum eşim karadenizli birincisi kültür farkı,ikincisi yemek tarzı 3 inatları çok çekebiliyorsan al

0|0
    0|0
  • düzcelilerden uzak dur derim :)

0|1
    1|0
    • görende bütün Düzcelileri tanıyorsun sanıcak:)

• senden de uzak durıyım ben nolur ne olmaz:)

• :) sen bilirsin :D

• sen önce sev, anlaş. karadenizli olması kusur kalsın.

0|1
    0|0
    • oraları geçeli çok oldu ordamısın hala tercih meselesi

• bas git ya ergen ergen tipler yazmasın arkadaş ya sünepe beyinler alayınız çok biliyo sizin :D

• anneni götürüyorlar asıl sen git :D bas basss

Yükleniyor...