Kızlar hoşlandığınız kişiyi etkilemek icin ne yaparsınız??

birinden cok hoşlandınız cool takılıyor cocuk kimseye pas vermiyor tanışmak icin nasıl yaklasırsınız nasıl etkilemeye calışırsınız? yada aşkınızı platonik mi yasarsınız?

Güncellemeler:
uğrasamam diyosunuzda hic mi aşık olmadınız yaw gurur yapmayın simdi...

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevdiği şeyleri ilgi alanlarını öğrenirim ortak bişeyler olması için bi şekilde karşılaşır ve tanışırım. Onu daha iyi tanımaya çalışırım. Onun beni tanımasına fırsat veririm olursa olur zaten.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ben bisey yapmam o kendisi fark eder beni. ben sohbetimle kisilimle karakterimle etkilerim kendimi baska biris gibi gostermem ugrasmam. neysem oyum. beni seven bu sekil sevecek kabullenecek. kabullenemiyene kapi gozukur

0|2
    0|1
  • Birincisi öyle bi morona aşık olmam. İkincisi hadi oldum diyelim beni kendi halimle sevmesi lazım ona yarancam diye karakterimi ezemem hiç kusura bakmasın.

0|0
    0|2
  • Hiç bir şey.

0|0
    0|4
  • moda nolmuş zaten erkeklerin cool davranması

0|1
    0|0
  • kim olduğu nasıl takıldığı vs eğer onu istiyorsam bitmiştir benimdir:)

0|0
    0|0
  • gider o çocukla kavga çıkarır o cool görüüntüsünü bozarım tabi kızlar onun gerçek yüzünü görünce peşini bırakırlar hem çocuk etrafında kimse kalmadığı için bana yazılır hemde etraftaki gereksizleri temizlemiş olurum bir taşla iki kuş hem boşuna dememişler büyük aşklar kavgayla başlar diye

1|2
    0|0
  • icimden geldigi gibi davranirim, hatta fedakarlik yaparim, kim bilir belki ise yarar

0|3
    0|0
  • derdim mi yok ya ne uğraşcam

0|0
    0|4
  • uğraşamam.

0|0
    0|4
  • hiç bişey yapmam.

0|0
    0|4
  • genelde platonik yaşrım çocuk bana yaklsınca da tersliyorum benım salaklıgım

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim kizlar da ne kisilikliymis yav:)) cook grdk sekerim:) iki dk durmazlar.

0|2
    0|0
  • bizim kızlar kadar dengesizlerini bulamazsın

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yapmadan benden etkilenmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...