Eskı kız arkadasının ismini cocuguna koyan varmı

evlendıkten sora cocugunun ısmını kız arkadasının ısmı koyan oldumu

0|0
14|11

En İyi Kız Görüşü

• benim eski sevgilim vefat etti ve acisi dinmedi yani unutamadim onu. taki evlenip oglum olana kadar. esim onun ismini koydu ve yeniden yasatim onu. unutum arasira aklima gelir ama aci cekmiyorum. pismanda degilim

3|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bu soruyu birde kendinize sorun. siz esinizin eski sevgilisinin ismini cocugunuza koyarmisiniz? empati yapin ozaman sorunun cevapini alirsiniz

0|1
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • olabilirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
  • Pardon ama yuh yani bu kadar olur.

0|0
    0|0
  • hiç hoş bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • boşarim ben o adami:D

0|0
    0|0
  • Düşündüm de böyle bir şey yapan adamı oyarım ben.

0|0
    0|0
  • Ben eşim böyle bir şey yaptığı zaman çok kırılırdım benden öncekiler orda kalmalı eğer bunu başaramıyorsa beni yeterince sevmiyor demektir asla ama asla eski sevgilimin ismini çocuğuma koymam

0|0
    0|0
    • tabi durumu cakarsan çakmassan koyar valla runun bıle duymaz.. insallah olmaz..

• :)

• ozaman geçmişi unutamamışsın demektir yeni eşe yazık diyorum evlenme daha iyi

0|0
    0|0
  • gebertirim o adamı.

0|0
    0|0
  • fılmlerde olur anca

0|0
    0|0
  • eski erkek arkadaşlarımın isimlerini sırasıyla tek tek oğullarıma koycam.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 11

• üniversitede betül diye bir kız arkadaşım vardı normal arkadaş onun babasının eski kız arkadaşının ismi betülmüş annesi bunu öğrenince kız o sıralar 19 yaşında tabi mahkemeye verip ismini değiştirmesi için baskı yapıyordu. yani eninde sonunda eşin anlıyo kardeş biraz sakat bi durum he kız ismini değiştirmedi oda ayrı :)

2|1
    0|0
  • henüz o kadar cengiz kurtoğlu yada ümit besen değilim kardeşim.

0|1
    0|0
  • Bu eski sevgilinize duyduğunuz sempatiden çok; eşinize yapacağınız bir hakaret olur bence.

Evlendiğim kadına öyle bir saygısızlık ve kalitesizlik yapmam.

Sevmesem bile benim karımdır. Ve benim için eski bir hikayeden daha değerlidir...

0|0
    0|0
  • ya koyulur ama isteyerek değildir mesela seski sevgilisinin adıya annesinin adı aynıdır evlendiğinde annesinin ismini koymak istiyodur koyar ama eski sevgilisini düşünmez yada bi ismi çok seviyodur ama eski sevgilisinin ismi odur ama o aklına gelmez güzel diye koyar

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle bişey saçmalık..

0|0
    0|0
  • afedersin mal mal işler.

1|0
    0|0
  • Koymam Sonuçta eskimiş sevgili Eskiye rağbet olsa Bit pazarına Rahmet yagardı

0|0
    0|0
  • koysam da söylemem ahaha

0|0
    0|0

• kız kardeşime ilk sevdiğim kızın ismini verdim

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaş o kadar değerli olsa heralde eski olmaz o çocuğun annesi olurdu diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Değecek biriyse ve kaybettiğim birisiyse neden olmasın. Yeni birini bulduk evlendik diye hatrı sayılır birini neden unutayım aşktan eser kalmasa bile güzel günler hatrına olabilir.

0|0
    0|1
    • yemın edıyorum bomba bı cevap

• Bu konuyu daha önce de düşünmüştüm ben benim için değerli olan ve unutmak istemediğim birinin ismini çocuğuma koyabilirim.

Yükleniyor...