Arkadaşlar rüya tabirlerine inanır mısınız ya da gördüğünüz bir rüya sizi ne kadar etkiler?

Arkadaşlar rüya tabirlerine inanır mısınız ya da gördüğünüz bir rüya sizi ne kadar etkiler?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sacmalık ve gecmis kayıtların etkisi olduğundan hatırlamaya calısmam bile , ne o bir de atmasyonculara prim verip bi de araştıracak mıyım ? Ruya ile fal aynı halt. Uydurma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• rüya insanın yasadıgı ıkıncı bır hayattır gercek hayatta bazen ben bu anı daha önce yasamıstım gibi izlenimler olur rüyalarımız zihnimizin bize armaganıdır...

1|0
    0|0
  • Ruyayi nasil yorumlarsan oyledir bazi ruyalar cok etkiler bi kere ruya gordum tabutta yatiyorum ssesleniyorum kimse duymuyordu hala o ruyayin etkisindeyim her hstirlamamda icim ulperiyor

1|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum bir kere ben de öldüğümü görmüştüm bir patlamada. Aklıma geldiği zaman kötü hissediyorum :(

• Olummu yasar gibi oluyorsun zor tabii:))

• Ancak kötü birsey söylerse inanıyorum galiba :)

1|0
    0|0
  • Sabah uyanır uyanmaz araştıracak kadar.

1|0
    0|0
  • geçen gün açılmayı planladıgım kızı gördüm ölmüştü ama tabire göre ömrüne ömür eklenmiş :)

1|0
    0|0
    • İşte buna inanılır :) Sevindim adına :)

• inş ama kız bana soğuk davranıyo bu aralar :S

• Fazla sıkma kızı ama ilgisiz de bırakma derim :)

• inanman ve çok az etkiler

1|0
    0|0
  • rüya kısmına sonuna kadar inanırım vede çıkar benzer şeyler olur gerçekten

birde bazen sanki ben bu olayların rüyasın gördüm derim ama çok iyi hatırlamam

0|0
    0|0
    • aa çok ilginç bir nevi deja vu gibi ?

• senin başına gelen bir şeyler yok mu buna benzer durumlar

• Vardır belki ama şu an yok hiç aklımda :)

• Alakasız bir zaman da alakasız rüyalar görürsem inanırım ama şu sıralar eski sevgilimi görürsem 14 şubat etkisi derim :)

0|0
    0|0
  • inanmam ancak ölüm içeren rüyalar uyandıktan sonra akşama kadar etkisini koruyabiliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...