Dogum gününüz kutmalamazlarsa ne yapardınız ?

arkadaslar beenim dogum günümdü kutladınız saoLun burda benim anlatmak istedigim facede 350 400 tanee arkadasım var sadecee 50 60 kişi dogum günümü kutladı açık oldukları haldee mutlu yıllar deemeye üşündileer sizcee ben şimdi napıyım ?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 8

• senin doğum gününü facebook takiler kutlamamış ulan benim doğum günümü ailem hatırlamadı 1 ay sonra sen ne zaman doğmuştun dediler yuh mk ben nerelere gidem facebookta 50 kişi kutladı diyo terbiyesiz :(

1|0
    0|0
  • takılma böyle şeylere genco

0|0
    0|0
  • Facebook ne boş bir siteymiş şimdi bir kere daha anladım,ne amele insanlar var ya sorduğu sorudan sonra ilk örneğinde gördüm Soru 412872

0|0
    0|0
  • Birkere kimse kutlamadı Cok üzülmüştüm gece saat 10 olmustu Birden babam süpriz yapıp pasta getirmişti gercekten bazen küçük seylerle mutlu oluyorsun Hiç tahmin etmemiştim okdr üzülecegimi Mutlu Yıllar kardesim biz varız bosver

0|0
    0|0
  • Bogaz koprusu tam aradigin yer dusunme daha fazla.

0|0
    0|0
  • aman ne buyuk bisi.. ne oluoda bir yas daha yaslaniosunda ? ergen uzuntuleri bunlar.. zaman gecince guluceksin kendine

0|0
    0|0
    • ama kardeşim ben hepsine iyi davrandım içteen dogum günleerini kutladım

• allahim.. sen damara baglamissin dai .. yapicak bisi yok.. illa cezalandirican kendini.. ozaman sana baska bi tavsiye veriyimac youtubeyi moralin icine en cok sican sarkiyi ac daha da bunalima sokar sonra kesersin kendini olur biter :D yapicak bisi yok

neoist2 saol :D sanada mutlu yillar

• yok baba bi daha kendimi kesmem:D kesincee aglıom

• önemseme sende onunkileri kutlamazsın..

0|1
    0|0

• Onemseme

0|0
    0|0
Yükleniyor...