Üst üste reddedilseydiniz(önceki aşklarınız) yinede hoşlandığınız kıza açılırmıydınız?

Bizim kızlar neden bu kadar kalas. Seni seviyorum sözünü hep erkekten bekliyor. Neden hep güçlü olan ben olmak zorundayım. Şimdiye kadar 4kişiden hoşlandım hep reddedildim özgüven diye birşey kalmadı. Seni seviyorum demeye çekiniyorum. Reddedilmekten bıktım. İnsanlar yakışıklısın bul birini artık diyorlar. 22 yaşındayım daha bir kızın elini bile tutmadım bu gidişle evlenemiyeceğimde. Ya seks ne olucak zina olmaz heralde çocuğum da olmaz benim hiç iyi değil :'-(

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• dur bakalım daha su koyverme. ben bugüne kadar 2 kişiye açıldım. birinin sevgilisi varmış, söylediğinde hemen uzadım. birinin de yeni bitmiş 7 yıllık bi ilişkisi varmış. ben yine topukların kraliçesi tabi.. o biçim yine.. ama noldu ? aşka küsmedim. reddedilme korkum yok. senin de olmasın kendinin farkına var. eminim yakısıklı bi arkadasmzsın, bi aynaya bak.

yenildin mi ? tekrar dene ! yine mi yenildin. tekrar dene ve bu sefer daha iyi yenil !

beni anlamış olmanı umuyorum

0|0
    0|0
    • Gururumu ve onurumu son kez ayaklar altına alıyorum buseferde reddedilirsem birdaha kimseye açılmayacağım

• Normal bi insan gibi. Uzun uzun anlattırma. Bodoslama dalmıyorum

• Nasıl açılmalıyım? Yardım edermisin lütfen

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• hahaha düşündüğün şeylere bak arkadaşım sürekli reddedilerek özgüvenin kalmamış haklısın ama tekrar özgüvenini kazanmada senin elinde her önüne gelen yok diyecek değilya.. kız larda gurur daha fazla ve hep karşı taraftan bekler bu sadece sevgi konusu değil her konudaa sende içindekileri dök sevdiğini söyle hiç olmazsa net cevap alırsın acı çekmezsin .

0|0
    0|0
    • Ölmek üzereyim. Halim kalmadı

• link böyle olma kardeşim... sen bilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...