Sevgilinizle beraber bir gününüz nasıl geçer ?

sevgılınızle normal sıradan bı gun bulustunuz dıyelım nasıl gecer ne yaparsınız? ne konusursunuz? aranızdaki bağ nasıl kuvvetlı mı cocuk gıbı mısnız yoksa cıddı mısınız ve sızce hangısı daha ıyı ve dgru?

0|1
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• ilişki yaşamak yetişkin işidir. çocuk gibi ilişki yaşanmaz. ama arada ufak tefek çocukluklar herkes olur. kimi eğlencelidir sende çocuk olursun eğlenirsin ama kimi de can sıkar bu çocuklukların o vakitte ebeveyn olur onun çocukluğunu yetişkinliğe taşımaya çalışırsın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben çocuk gibiyim valla eğlenmeyi daha çok isterim :)

0|0
    0|0
  • Terketti beni, heh...

0|0
    0|0
  • hiç gulmedigi kadar gülebilir. hiç yanyana gelir mi diye dusunmedigi harfler yanyana gelmiş kulagında geziniyor olur. zaman gecer insanlar birbirinden sıkılır fakat bende bu yoktur biz egleniriz.

0|0
    0|0
  • once thy dogru ucarız alırım bıramı ıcerız sıgaramızı ıcerız muhabbet gırgır saka ve sonrasını bılırsınız.. sırayla... ve sonra herkes evıne

0|0
    0|0
  • ben birlikte yasıyorum her günüm onunla geciyor. yaptıklarımızdan degil ne yapacagımızı konusuruz

0|0
    0|0
  • eve gidiyosak farklı :D parktaysak farklı avmdeysek mağaza falan öyle yani ortamına ne uygunsa

0|0
    0|0
  • Anlatmak istemediğim şeylerin başında geliyor bu.

0|0
    0|0
  • daha buluşmadık biz

0|0
    0|0
  • gir, tv izle.. yemek ye, tv izle.. tatlı ye, tv.. çere ye, tv... yat, tv..

(NOT: bu ilişki SEZON FİNALİNDE)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eski sevgilimin üzerine sinirlendiğimde bardaktaki suyu fırlatmıştım hani o derece. O an ne hissediyorsam yaparım o ciddi diye kendimi bozamam :)

2|0
    0|0
  • Olmadığı için şu an bi şey yapamıyoruz. Programım hep onunla dolu işte Mr. Ruhi.

0|0
    0|0
  • Bizimki romantik başlıyor sonra sudan sebepten çok büyük kavga ediyoruz ve finalde barışıyoruz bu hep böyle

0|0
    0|0
  • Ben dengesiz insanım çok mutlu başlar tartışma ile biter.

1|0
    0|0
    • Çok zevkli bebeğim tavsiye ederim , başından aşağı sular akarken ayrı tat alıyorsun :) Tabi sonu kötü oluyor ama olsun denemeye değer !

• "Biz" nasıl istiyorsak öyle geçer.

0|0
    0|0
  • biz çocuk gibi eğleniyoruz ve yanından asla gitmek istemiyorum :(

0|0
    0|0
  • günaydın mesajı atarım,çok şükür kalkabildin işteyim der.gün içinde çeşitli şımarıklıklarım aramalarım sürer o da şımarır hala çocuk gibiyizdir.sonra akşam çıkarız bir kafe-bazen sinema-bazende içkili bir yere içeriz konuşuruz günümüzü çeşitli dedikodularımı anlatırım :)

sonra eve bırakır beni.ama eğlenceli beraber şımaran mutlu bir çiftiz çook şükür maşallah bizee !

0|0
    0|0
    • ne kadar sıkıcı

• rutin düzenli ve sıkıcı bi hayat :) önce şunu bilmek lazım...sizin yaşlarınız kaç ? 40+ falan mı ?

Yoksa sana abla mı demeliyim ? :D

• abla de bana 24 yasındayım ipsiz sapsız bi adamlada beraber değilim sonucta para kolay kazanılmıyo ergen değil çalışıyo düzenli bi hayatımız var evladım :)) baba parası yemiyoruz sizin gibi okul kampüslerinde geçeli çok oldu o işleri

Yükleniyor...