14 Şubat Dünya Kuyumcular ve Çiçekçiler günü yaklaşıyor ...

365 günün icinde tutturmuslar Sevgililer Günü , Doğum Günü, Evlilik Yıldönümü... Butun bir yil sevgiliniz, esiniz size bir pislikmis gibi davransin. sorunlar icinde soruna cevap ara sonra o gun geldiginde sizi dusunerek birseyler ayarlasin alsin mutlu etsin. Yukardaki siklardan yilda o 3 gunu cikarsak 362 gunu kaliyor peki bu gunler icinde kavgaya, aldatmaya suphelere, goz yasina devam oylemi... Ya bir gercekci olun artik. Kutlamasin kardesim istemiyorum. 365 gun benim askim olsun, canim olsun ruhum olsun ben onu o beni uzmeden sevgi icinde olalim ozel gunun cani cehenneme gitsin =))

Benim icin onemli olan ozel gunlerde yapmis oldugu degil. Hic beklemedigim anda bir bahceden bir tek gul koparip getirse bile beni mutlu eder..

Peki sizin icin bu ozel gunler cok mu onemli?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• x günü, y günü, z günü türünde günler, tamamen tüketim toplumunu desteklemek amaçlı kutlanan günlerdir, 1 günlük sevgi mi olur, ne o öyle, göstermelik...

insanlar manipüle ediliyorlar, farkında değiller...

14 şubat akşamı:

xy: Aşkım bak sana pırlanta yüzük aldım...

15 şubat akşamı:

xy: ne çiçeği lan, hergün çiçek mi alıcaz.?

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• güzel bir konu başlığı ve yazı olmuş eline sağlık...

1|0
    0|0
  • dünya ticaret günü

1|1
    0|0
  • deliye hergün bayram bize hergün sevgililer günüdür ama sorarsanki ilk birlikde oldugumuz gün o yuzden kazık mazık o gun bizim için özel

0|0
    0|0
  • aynen dediğin gibi :)

özel günleri sevmiyorum...

içimden geldiği zaman hediye almalıyım... o daha değerli...

onun için de daha değerli olmalı...

0|0
    0|0
  • bence erkek biraz düşünceli biraz duygusal olmalıki 365 günün her günü nü sevgililer günüymüş gibi yaşasın

0|0
    0|0
    • Bence iliski icindeki iki kisi dusunceli olmaliki 365 gunun her gunu sevgi dolu olsun.. Bu is sadece erkekle biten bir sey degil. Bir erkek idareci, koruyucu, kadinim diyerek sarip sarmalayici olmali. Bir kadinda sevgi, nese dolu erkegine hizmet etmekten hoslanan yeri geldiginde erkeginin arkasinda ona destek olmali, yirticiligini ve cadiligini bence yatak odasinda saklamali =))

• 14 Şubat Dünya Kapitalist günü desek daha mantıklı :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• mükemmelllll yazmışsın bravo vallaaa

1|0
    0|0
  • dünya kazık günü.

1|1
    0|0
Yükleniyor...