Sizi nasıl bir hayat bekliyor?

Hayat pek çok sürprizlerle dolu. Her birimiz şaşkınlıklarla mutluluklarla olduğu kadar sorunlarla ve bazen başarısızlıklarla dolu bir hayat yaşayıp gidiyoruz. Ama hayatımıza rengini, ana temasını veren belli başlı şeyler de yok.

İşte o şeylere bakıp insanlar tek kelimeyle özetleyiveriyorlar bazen başkalarının hayatı, sizi bekleyen hayatın başkalarına ve size tek kelimeyle nasıl görüneceğini bulmaya çalışıyoruz.

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• baya yorucu bi hayat engebeli virajlı taşlarla dolu çelme takmak isteyen çok ama sonu yayla havası gibi tertemiz ve doğal:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• onu zaman göstericek bana... ama insallah saglikli ve huzurlu gecer..sadece benim icin degil..sevdiklerim icinde bunu en icten dilerim.. :)

0|0
    0|0
  • Sadece Anı yaşıyorum hayal meyal yokkkkkkkkkk

0|0
    0|0
  • gelecegimi parlak görüyorum

ama önümüzdeki ilk hafta karanlik gecicek gibi, bogazim agriyor sesim cikmiyor yeni bestelerimi seslendiremiyorum ):

0|0
    0|0
  • Hak ettiiğim hayatım olur umarım

0|0
    0|0
  • uzun bir hayat bekliyor

0|0
    0|0
  • Gelecek aydınlık görünüyor. Umut var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşanmamış her şey hepimiz için birer sürpriz ama kimi zaman yakın tarih için yaşayacağımz şeyleri tahmin edebiliriz bu da geçmişte yaptıklarımızın bir devamı olarak karşımıza çıkar. Küçüklüğümüzden beri söylediğimiz bir atasözünü destekler nitelikte. Ne ekersen onu biçersin şeklinde. Ben kendi açımdan geleceğimin parlak olacağını düşünüyorum doğru adımlar attığımı ve planlamamda kimi zaman aksaklıklar yaşasam da uzun dönem için doğru kısa dönem için anı yaşamayı tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • belirsiz bir gelecek işte. bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • gotsüz :(

1|0
    0|0
  • ceo olacağım, sonra taocu takılacağım

0|0
    0|0
Yükleniyor...