Bu çocuk hala beni seviyor mu?

arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var benim çok yakın bir dostum var biz bununla kardeş gibiydik herkes bize siz çıkıyomusunz diyodu bizde saçmalamayın biz kardeş gibiyiz diyodum ama zamanla işler değişti insanların dediği çıktı bizim aramızda bi yakınlaşma oldu...bu çocuk benim arkadaşımın eski sevgilisiydi biz ilk önceleri birbirimizi deli gibi seviyoduk ama zamanla insanlar anlamya başladı ve buda beni üzdü çocukta bana senin için senden vazgeçiyorum artık arkadaşımsın dedi...ama bundan önce bana geleceğim herşeyim gibi sözlerde söylemişti.. sırf benim üzülmemem için böyle yaptı ama bi kaç gün sonra telefonda beni sevmediğini söyledi ve hala arkadaş olarak dewam edelim dedi ben hayatım boyunca hep senin benim yanımda olmanı istiyorum dedi.ama hala o bakışları o kadar içten ki anlatamam arkadaşlar ben şimdi bu çocuğa nasıl dawranayım böle yaptığı için süründüreyimmi ve bide hala bu çocuk beni seviyor mu?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• seviyordur ama bir erkek inat ettiğinde değiştiremezsin fikrini. biraz kendini geri çek özlesin seni. şu an hep yanında olduğunu düşündüğünden radikal bir adım atmaya cesareti yoktur. zaman ver, kendini üzme bu sürede.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• seviyor.

1|0
    0|0
  • Seviyorsan niye süründürüyüm mü diyorsun ? Anlamıyorum madem hoşlenıyprsun niye kendini özletmeye uzak durmaya calısırsınız. aksine ters teper bu konularda. Kaçan kovalanır o ayrı bişey bu tür konularda geçerli değil o. Bence sen üzülme diye yapmış senin için. Ama seni hala seviyor. ve seni kaybetmek istemediği için arkadaş kalalım diyor. sen üzülme ve arkadas olarak devam et diyede bilerek seni sevmiyorum diyor. ama eminim hala seviyodur. Böylesi durumlarla cok karşılaştım güvenebilirsin :)

0|0
    0|0
    • süpersin ya teşekkürler ama bence biraz kendiğmi geri çekip özletsem değerimi daha iyi anlar mı?

• peki tamam yazıcam :)

• Hadi bakalım bekliyorum :)

• süründürsen eline ne geçecek sen onu seviyomusun ?

1|0
    0|0
    • ewt hemde deli gibi

• sonucu güncelleme yoluyla ilet :)

• süründürrrrrrr

1|0
    0|0
  • haydaaaaaaaaaa :) tühhh sen bak işe hele ee biz senden yardım alacaktık olmadı ki bu valla :)

0|0
    0|0
  • ne bicim psikologsun yahu anlayamiyormusun

0|0
    0|0
    • malesef terzi kendi söküğünü dikemez ve aşk konusunda çok deneyimsizim:(

• annem degil hasta olan babam... bir doktorla gorusecem bakalim ne dicek daha once doktora goturmusler ama devlet hastanesindeki bir doktormus o da ilac vermis ama babam ilaclari icmemis simdi naparim bilmiyorum yardimlarin icin sagol

• yardımım dokunduysa ne mutlu bana sana bi tavsiyede bulunayım mı devlet hastanesine götürme iyi bi doktora götür seansı 100-150 lira arsındadır ama sağlık bu yapacak birşey yok bide babanın iilaçlarını kontrol et sen elinde bulundur verilen ilaçları olmadı çayının içine çaktırmadan at yada ne biliyim yemeğinin içine olmadı zorla ağzından ver çünkü ileride çok tehlikeli bie hal albilir:((

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...