Spor salonu üyelik iptali asla ama asla neden gerçekleşmez?

arkadaşlar çok üzülerek ve istemeyerek söylüyorum ki bu soygunculuk. Arkadaşlar ben Avrupa yakasında yaşıyordum Anadolu yakasına taşındım, üye olduğum spor salonu (Avrupa yakasında)üyeliğimi iptal etmiyor. Ben böyle bir durum olacağını (taşınma durumum) kayıt olurken belirtmiştim o zaman bir miktar cezasını ödersin demişlerdi. Şimdi iptal etmiyorlar. Nasıl iptal edeceğimi bilemiyorum. Tüketici hakları dernekleri bu konuda ne derler nasıl karar verirler bilemiyorum. Ne yapacağım?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eski tip esnaflık yapıyorlar . Merdivenaltı da olsa, bir yere bağlı açılır bu, belediyesi izin ruhsatı bunların kimin üzerine nerede kayıtl olduğunu bul , git izin veren yere mücbir sebebini göster, ya onlar bir telefonla hallediyor ya da kaymakamlığa ya da belediyeye nerdeyse tuketici haklarına git, onlar el koyuyor.

Yasalar çok değişti , öyle hizmet sattım kaçtım olmuyor. Kullandığın ne ise onu alıp gerisini iade etmek zorundalar. Ayrıca ihtarname çekebilirsin ve kartının bankasına da aç telefonu şu yere ödememi iptal etmek istiyorum de. Onlar üye kuruluşla konuşup hizaya getiriyorlar.

Yani çok yol var .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sözleşme falanmı imzaladın ? eğer sözleşmede iptal gibi bir kabul durumu yoksa üzgünüm kanunende hakkını arayamazsın ödemek zorundasın çok kötü birşeydir sözleşme . İmzalamadıysan yasal bir dayanakları yoktur zaten hiçbirşey alamazlar .

1|0
    0|0
  • öyle birşey yok ben bir spor salonuna üyeyim ama noterden ihtarnamli sözleşme fesi gönderdim ettiler üstelik kullanmadığım pa5ramıda geri aldım...

1|1
    0|0
    • biraz daha detay verirsen çok sevinirim. ben herhangi bir sözleşmeye imza atmadım sadece üyelik formunda imzam var. bu formdada herhangi bir sözleşmeye bağlı olduğuma dair ek bir bilgi yok. ne yapacağımı biraz daha detaylı anlatabilir misin? Şimdiden çok teşekkür ederim.

• teşekkür ederim.

• ricxa ederim umarım bu salon bahceşehirde değildir:)

• Tüketici derneğini ara en yakın semtteki onlar bilgi verir sana.

0|0
    0|0
  • Normal olarak iptal etmiyor hiç bir spor salonu uyelıgı. Fakat, yasal yollardan hakkını arayabılırsın sanırım.

1|0
    0|0
  • kart üyeliğinmi var yıllık yada dönemlik olarak başlarken peşinmi ödediniz parasını ?

1|1
    0|0
    • kredi kartımla taksit yaptırdım, üyeliğim 1 yıllık. Taşınma yüzünden iptal etmelerini istiyorum. ikametgah belgesi de getirebilirim dedim. Beni yeterli bilgilendirmediklerini kabul ediyorlar ama iptal etmiyorlar.

• istemediler.

• anladım anlaşılan işini iyi yapan bir yer değil diğer yorumda dediğim gibi merdiven altı biryer yoksa müşterisini madur etmek istemezlerdi benim ayağım kırıldı spor salonu benm üyeliğimi 3 ay uzattı ama şimdi senin nasıl bir yol izleyeceğini bilmiyorum dilerim burda yol gösteren arkadaşlar olur

• Spor salonlarının da maalesef böyle huyu var. Hakem heyetine başvurun bence.

1|0
    0|0
  • Onuda ilk defa duydum valla ne garip şeymiş :) Bizim burda gitmezsin salona kaydın silinir :D

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 senelik mi 8 aylık mı üye oldun? Sanırım bu üyeliği satma durumun oluyor snen yerine başkası gelebiliyor gibi birşey duydum ama ben sevmiyorum o peşin 8 aylık 1 yıllık durumu. Taşındık felan de ya oradan bir yere yönlendirsin yada dilekçe yaz savcılığa

1|0
    0|0
  • şikayet edeceğini söyle etekleri tutuşsun

1|0
    0|0
Yükleniyor...