Okçuluğa gidenler var mı?

Okçuluğa giden veya bilgisi olanlar bilgi verebilirler mi? Ne zaman başladınız? Özel bir kursta mı? Yaş sınırı var mıdır? Müsabakalara ne kadar süre sonra gittiniz? Veya gittiniz mi? Ben 18 yaşındayım sizce geç mi? Bir de gözlük kullanıyorum zorlanır mıyım? Lütfen ayrıntılarıyla anlatın ya çok meraklıyım :) Müsabakalar zor mu? Haftada kaç gün gidiyorsunuz? Klasik yay mı makaralı yay mı? Hedefi vurmak çok mu zor? Kollar ne kadar zamanda güçlenir?

Şimdiden teşekkürler :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• olimpik yayla başla.

1|0
    0|0
    • İlk dersimde hoca senden iyi makaralı okçu olur dedi. Ben de olimpik pahalı ya alamam. Param yok :) Şimdi hoca ayarlamaya çalışacak makaralı yay

• başarılar :)

• teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Benimde coook merakim var bu tur seylere 😊 sanirim hala gec degil, hadi bismillah 😊

1|0
    0|0
    • Evet ya. Sen de mi 18 yaşındasın

• Dedim ya ortuluyum 😊

• Anladım ama bu tür şeylere ilgin varmış bence bir şans ver ya. Sonuçta kapalılara engel değil spor yapmak. Yapanlar var. :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim bir arkadas var omcukukla ugrsyr turnuvalara tkn gidiyor gozlukleri vsr hemde kalin baya numara olarak çıkarsa goremez o derece demek ki gozluk engel degil

1|0
    0|0
  • ok atıp nabacan dersaneye git gitar neyim çal el işi kursuna git. ben şahsen okçu kızdan korkarım ok neyim atar kızınca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...