Yobazlık doğuştan gelen birşey midir? Kalıtsal mıdır? Sonradan kazanılabilir veya geçebilir mi?

Sevgiliniz 10 numara görünüşü olan ama içinde koskocaman bir yobaz barındıran biriyse ne yaparsınız?

Güncellemeler:
...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz. ki zaten fikir ayrılıkları tartışmalar olur ben kaldıramam. Bazı kırmızı noktalar var, olmazsa olmazdır mesela. O yüzden bir yobazla yapamam.

1|1
    0|0
    • ya mesela yobaz olduğunu saklıyorsa? sinsi sinsi o yobaz kimliğini içinde yaşatıyorsa? son ana kadar saklayan ve sonuçlar açıklandıktan sonra akpye attığını itiraf eden bir sinsi yobazsa?

• niye? :) dini içerikli görüşlerin mi oldu?

• Sebebini hatırlamıyorum ama dinle alakalı olduğunu sanmam. Orda üste çıkmak için bana yobaz demişti.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayrilirim. Yobazsa cahildir. Kultutsuzdur. Saygisizdir. Bencilfit. Dedim dedikdir. Baska gorus veya fikirlere ne acikdir nede saygi gosterir. Herkes dinine baglidir dinnini sever. a yobaz biri kendi dinini bile duzgun bilmiyor benim gozumde bunun nedeni. Hangi din olursa olsun hepsi iyilik saygi vs gibi posttitive duygular ve haraketler oretiyor. Saygisizlik baskicilik degil. Kimse yobaz dogmaz. Karektere bagli. Kendini gelistirmeye. Cevreyi sevmeye vs. Aileden ve cevreden asilanan bir karekter bence ama dedim gibi kisiye bagli. insan insan olmayi orenmeli bence :)

0|1
    0|1
    • iyi hoş diyorsun ama ilkokuldan sonra aile baskısı ile kuran kurslarına gönderilen sonra da o kimliği bulunduğu çevreden dolayı yıllarca atamayan, hatta çocukluktan kalma hurafeleri doğru kabul edip kendini o ülkülere kaptıran kader yobazları da yok mu mesela?

• Var ama dedigim gibi kisiye bagli. Bazi insanlar korkak. Mersk etmiyor korkudan. Dedigin gibi cocuklukdan kalma hurafelere inanan. Onlara hayatlarina yardim edicek birisini girmesini diliyorum. Ama merak etseler. Herseyi sorgulasalar. Korkularini yenseler. Kesv etmek isteseler. Karekterde var. tamam ben kursn kursuna felan yolanmadim ama benim ane tarafimda cok yobaz. Herseye yakiodu beni allah. Allahdan kork diolar. Sonra korkuyorum diyorsun haa olmaz korkma seni yakar. Ama merak yok iclerinde. Neden yakiyor diye sorgulamiyor. Ayrica her yobazin hayatina bizim hibi biri giriyodur. fikrinide beyan ediyordur ama o red ediyordur bu fikri. Saygisizlik yapip ayni anda karsisindakini kaile almiyodur ve uzuyodur. Din orteim derken insan sevgisi oluyor. Hepsi kisiye bagli. Kisideki saygiya ve sevgiye. Hepsi orda bitiyor

• defederim

1|0
    0|0
  • Gule Güle derim:)

0|0
    0|0
  • Sonradan oluşan birşey ve para yobazligimi görmemiş yobazligimi köyden indim şehre yobazligimi bir de şehir den şehrine bakicaksin

1|0
    0|0
  • Onun için Allah'tan ona beyin vermesini istemem dışında yapacağım bişey yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...