Karşınızdaki kişinin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?

Biri size kardeşim demiyor ama sevgilim de demiyor. Bu ortada kalmak boktan bir durum. Nasıl anlarsınız ya da bu ikilemde kaldığınızda ne yaparsınız?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bakışlarından anlarsın , anlayamıyorsan zaten bazı şeylere sen anlam yüklüyorsun demektir ..

0|0
    0|0
    • Bayanlar, bakışlarıyla sevdiklerini-ilgisini belli ettiğini sanıyor ama malesef anlatamıyorlar. Sizin güzel bakıyoruz dediğiniz şey bile, genellikle normal bakışlar...

Kızlar Ne Diyor 4

• davranışlarından ve bakışlarından anlarım

0|0
    0|0
  • sürekli sıcak davranıyorsa kıskanıyorsa seviyordur.

0|0
    0|0
  • Mutlaka anlarsın, anlamıyorsan yetersizdir o. Karşıdaki de kararsız, oonu anla bari anasını satım.

0|0
    0|0
  • Benimde nefret etdiğim bir sey bu ama bence sen açıkca sor ona çünkü bu işin en kısa ve net yolu bu.

0|0
    0|0
    • Evet, açıkça "beni seviyor musun" diye sor ve mahçup ol... :))

Erkekler Ne Diyor 2

• 1-Sana bakıp gülümsüyorsa,

Gözlerinin içi parlıyorsa,

Saçlarına dokunuyorsa,

Toplum içinde konuşma yaparken, vücudu sana doğru dönükse,

Fiziksel temas sağlamaya çalışıyorsa,

Esprilerine saçma bile olsa gülüyorsa,

Birkaç dakika önce söylediğin kelimeleri çok net hatırlıyorsa,

Fikirlerine aynen katılıyorsa,

vsvs...

0|1
    0|0
    • Yorumunu görüp es geçmeyim dedim, söylediklerinin hepsi oldu ve kız birkaç gün sonra hayatımda biri var dedi :S ah bu kızlar

• Aynen yalçın kardeş...

Böyle davranıp da mahçup eden çok salaklar gördüm ben de. O yüzden, bir kız bana hoşlandığını söylemedikten sonra; hiçbirinin hareketine-bakışına göre hareket etmiyorum artık.

• Dediğim gibi bazı kızlar sırf size itiraf ettirmek için böyle davranabiliyorlar. Ama onu anlamanın en iyi yöntemi kızı tahrik etmeye yönlenmektir...

• (Sen altta yazan kızların gazına gelme kardeş.)

Şayet yaşın doğruysa, bayanların nasıl yaratıklar olduğunu anlamış olman lazım bugüne kadar. Kız sana nasıl davranıyorsa, sen de ona öyle davran. Gerçekten seven kız sana bunu bir şekilde söyler. Söylemiyorsa da gerçekten sevmiyor demektir.

Bizim kızların çoğu gerçekten sevmediği için sadece donuk donuk bakarlar. Bu yüzden de çoğu sana bakışlarından anlarsın derler.

Hıı bir de kendilerinden hoşlandığını söyleyen erkeklere "aşık olmama" gibi bir özellikleri de vardır. Onlar genellikle dikkatini çekemediklerine aşık olurlar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...