Yeni nesil gençler ile eski nesil gençleri hiç karşılaştırdınız mı? Saygılı olun lütfen beyefendi?

Merhaba arkadaşlar yeni nesil gençler ile eski nesil gençleri hiç karşılaştırdınız mı?

mesela ben günü bugündür babamın yanında ayağımı uzatamam ve o konuşurken hiç de araya girmem. babam bana yap deyince yaparım, yapma derse yapmam.

36 yaşındayım, bende bir babayım ama korkudan değil saygıdan ama şimdiki gençler aileyi takmıyor bile, bence bu çok büyük bir yara ya sizce?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• devir değişiyor.sen diyorsun ya babamın yanında ayağımı uzatmam diye.şimdilerde millet babasının yanında içki içip sigara tüttürüyor.tamamen yetiştirilme tarzıyla alakalı bir durum

0|1
    0|1
    • aynen öyle haklisin +1

• ben babamın yanında içiyorum, ama bu durum babamın anneme benden gizli gizli içeceğine adam gibi yanımda içecek demesiyle gerçekleşen zoraki bir durumdu. şu sigarayı sokmasanız mevzuya şaşarım, ne alakası var

• değer yargılarımız bir değil demek ki yapacak bir şey yok :)

Kızlar Ne Diyor 8

• evet evet kesinlikle bak bu konuda bende çok hassasım.aileye saygı olmak zorunda.ki ilişkilerimde ailesine kötü tavrını gördüğüm kişiden ayrılırım hemen.yalnız ben babamın annemin yanında tv izlerken falan bayaa koltuğa yayılırım bacaklarımı uzatırım onlarda öyledir mısır patlatıp yeriz falan ne biliyim ben bunu saygısızlık olarak görmüyorum onlar benim ailem bende onların çocuklarıyım benim rahat etmemi isterler sonuçta.ben onların yanında rahat olamicaksam kimin yanında olucam.ama tabi bunu ilerde eşim falan olursa onun ailesinin yanında yapmam tabi o ayrı.

0|0
    0|0
    • kiz cocugu ne görürse baba evinde görür bol bol ailen yaninda hayatini yasa kimbilir ilerde nasil bir aileye denk geleceksin yakisir hayatin tadini cikar

• tabiiki öyle olmali saygi sevgiyi getirmeli haklisin umarim temiz bir aileye düsersin sansina küs oglumda yokki seni gelin alayim )))))))))))))

• haha :D tüh ya kaçırdık gül gibi aileyi :))))

• Yalnızca tek bir bireye yüklememek gerekir o problemi, ağaç yaş iken eğilir hangi şekle sokarsan o şekli alır ve çocuk aileden (aile içinde) herkesten birşey alır. Ailenin yetiştirme tarzı çok büyük etken.

0|1
    0|0
  • Katılıyorum sıze yapanların yanında ben utanıyorum

0|0
    0|0
  • Şimdikıler ne sevmeyı nede saymayı bilmıyor

0|0
    0|0
  • Benim babam sorun etmez bunları fakat başkalarının yanında ayağı kalkarım tabiki biri eve gelince.

0|0
    0|0
  • eskiden ergenlik de yokmus mesela, kime sorsan ''bizim devrimizde öyle birsey yoktu'' diyor (:

0|0
    0|0
  • adamın kendıne saygısı yok kı anasına babasına saygılı davransın

0|0
    0|0
  • Eski nesil gençlerde hippileri unutmamak lazım bunları yazarken :).

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 'mesela ben günü bugündür babamın yanında ayağımı uzatamam ve o konuşurken hiç de araya girmem.'

hadi ayak uzatmaya felan birşey diyemem.

fakat

'babam bana yap deyince yaparım, yapma derse yapmam. '

ne bu efendim benim canımı babammı verdiki o nederse yapayım o ne demezse yapmayım ?

her çocuğun iradesi ve düşünecek (iyi veya kötü birşey diyemem ama sonucta düşünebiliyor)bir beyni var. bırakında bazı kararlarıda çocuklar versin yani.

ben bu konuda bazı yanlışlıklar var diye düşünüyorum.

tabi babaya saygısızlık etmek iyi bir durum değil. fakat onun dediği herşeyi yapmakda doğru bir durum değil.

0|0
    0|0
  • Şu an total olarak bir saygısızlık durumu var, kendimize bile saygı duymuyoruz.

0|0
    0|0
  • Çünkü eskiden babalar çocuklardan çok bilirdi, şimdikiler maşallah diller papuç gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...