İlişkinizin biteceğini bilseniz bile, yinede doğruyu söyler misiniz ?

Örnek vermek gerekirse:

"Okulda veya işyerinde sevgilinizin hiç hoşuna gitmeyecek şekilde; karşı cinsle samimi sohbetler ediyorsunuz; şakalaşıyorsunuz..."

"Mesela: ondan önceki ilişkilerinizde cinsel açıdan bazı şeyler yaşadınız; ama ilk başta kendinizi 'öpüşmekten öte gitmedim gibisinden' tanıttınız..."

"Ya da yapmamanızı istediği veya asla tasvip etmeyeceği birşey yaptınız..."

Yani sonuçta, yukardaki veya benzer şeyler yaptınız-yapıyorsunuz. Ve sevgiliniz öğrendiği zaman ilişkiniz bitecek. Öyle bir durumda bile ona doğruyu söyleyebilecek kadar dürüst müsünüz ? Yoksa, keyfime bakarım; sevgilimi de bal gibi kandırırım diyenlerden misiniz ?

Siz hangisisiniz ? Kimsiniz, nesiniz... ?

• O sanki bana karşı çok mü dürüst; söylemem.
    20% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Sahtekarlık ruhuma işlemiş; asla anlatmam.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kandırmaya vijdanım el vermez; yediğim haltı anlatırım.
    60% (3)100% (3)75% (6)Oy Ver
  • İlişkimi sürdürmek için her türlü yalanı söylerim...
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bu soruya bile doğru cevap verecek kadar dürüst değilim.
    20% (1)0% (0)13% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Sadece yukarda verdiğim örneklere göre değerlendirmeyin arkadşlar. Nitekim, kimisi o tür şeylerle de terketmez sevgilisiniz. Bu kişiden kişiye değişir. Yani asıl soru şu:

"Öyle birşey yaptınız ki, size göre çok kötü birşey olmasa bile; sevgiliniz öğrendiğinde sizi terkedeceğini tahmin edebiliyorsunuz. Yinede ona söyler misiniz ben bunu yaptım-yapıyorum diye ?"

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• C dedim...bitme riskini alirdim..durustlukten yanayim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece ikincisi masum geldi bana diğerleri sevgilini ayakta uyutmaktan başka bişey değil.ve emin ol foyan ortaya çıkar

0|0
    0|0
  • Bunun için bitirebilecek biriyse onunla ilişkiye başlamam. Yalanla yürüyen ilişki bana tat vermez zaten.

0|0
    0|0
    • "Bunun için" dediğiniz o şey nedir acaba ?

• ben söylerim sonradan öğrenmesi yerine ya da vicdan azabı çekmek yerine bilsin daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...