Kapat

Eğer bir hayvan türü, bitki türü olsaydınız neyi seçerdiniz ne neden? (Bütün canlılar candır)

ben hayvan olarak :) leopar olmak isterdim nedeen ''modaya uygun kardeşiiim'' :) yada dişi aslan olmak isterdim nedenide ''erkeğide güçlü kendide, neticede bi havası var''

:) ya siz ne olmak isterdiniiiiz?

bütün hayvan, bikti ismi olabilir,

*nedeninide yazmayı unutmayın sakıın :)

-cevaplayan herkeze bnden hediyee tablet :P

-en iyi cvbı verende unutulmıcak onada en son çıkan spor arabalardan :) herkeze +1 , en iyi cvbı verinde seçelim...

Güncellemeler:
yaaa çok güzel cevaplar veriyosunuz insanların vicdanları, duyguları çok güzel herkeze teşekkürler :)

0|0
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• gül olmak isterdim çünkü yaşımda kurumda çok sewiliyor sevgililer bana çok para veriyor kızlar beni eline alınca bırakmak atmak istemiyor beni kurutuyorlar ama yinede kuruduğum deyiyor saçmaladım ama anlıyan çıkar beni herhalde

3|1
    1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• dünyanın heryerinde av yapmış ve ölümüne yakın bu maceralarını kitaba almış bir avcının anlattıklarından aslında kitabı 2 kişi yazıyor ve ural dağlarında yaptıkları bir avdan bahsediyorlar kitapta.

7 kişilik bir avcı ekibi 2 de rehberleri var. av sırasında bir bozkurt sürüsüyle karşılaşıyorlar. bu kurt türünden her yerde olmadığı için hepsini avlayıp doldurmak istiyorlar. avcıları farkeden sürü, lider bozkurt eşliğinde ormana giriyor . tüm sürü ormana girince içlerinden üçünün geri geldiğini görüyor avcılar. sanki vurulmayı bekliyormuşcasına oracıkta öylece duruyorlarmış. tabi ayıya bile kafa tutabilen güçlü çeneleri av tüfeklerine karşı yetersiz kalıyor ve üçüde vuruluyor. sürüyü kaçırmak istemeyen avcılar rehberlerin " ormanın bu bölümü çok sık ve dik yamaçlıdır " uyarısına rağmen, sürünün peşinden ormana giriyor.

avcılardan birini sokan bir yılan yüzünden av yarıda kalıyor ve dönmek zorunda kalıyorlar. sürüye ulaşamıyorlar yani. dönüşte vurdukları 3 kurtu almaya geldiklerinde , kitabın yazarı ölene kadar unutamayacağını söylediği bir manzarayla karşılaşıyor.

kurtlardan biri ölmüş , birisi ise ölmek üzere ve acı çekiyor... sonuncu kurtsa kaburgasıyla kalça kemiği arasındaki bölgeden yara almış, ayakta duramakta zorluk çekmesine rağmen ölen kurtu yemeye gelen 4 karakurt'a kafa tutuyor... 4 karakurt ise yaralı bozkurt yüzünden ölü bozkurta yaklaşamıyor.

avcıları gören karakurtlar hemen kaçıyor. onların uzaklaştığını gören bozkurt, ağır yaralı olan ve acı çeken diğer bozkurtun boğazını ısırıyor ve öldürüyor onu. sonrada kendi düşüp ölüyor. ölen ilk bozkurtun da boğazındaki diş izlerini farkedince, daha fazla acı çekmemesi için arkadaşı tarafından öldürüldüğüne kanaat getiriyorlar.

üzerlerine doğrulmuş namludan korkmayan bozkurtlar ve diğer gördükleri avcıda hayranlık uyandırıyor. kurtları doldurmak yerine gömmeyi daha uygun buluyor. gömme işlemi bittikten sonra yerdeki kanlara dakikalarca bakıyor. altın kaplama bıçağıyla koluna bir kesik atıyor ve bozkurtların mezarı yanındaki karlara kendi kanıyla tek bir kelime yazıyor "sorry" (üzgünüm)

1|2
    0|0
    • gerçekten etkileyici.. ama üzgün olsan ne yazar i*nenin evladı dedim bunu yani:P

• güzelmiş...

• hikayeyi daha öncede okumuştum ve çok etkileyici.türklerle çok benziyo bozkurtlar.türklerin kurt soyundan gelindiğine neredeyse bende inanıcam

• Sadece gül...

Bizim kültür ümüzde ayrı bir yeri vardır

gülün. O en başta yüce yaratıcının

habibinin (SAV) sembolüdür. En büyük

payeyi ve en büyük değeri de bu

sembolünden alır o. Aşkın sembolüdür,

güzelliğin sembolüdür ve sevginin

sembolüdür gül. Sevgilidir, candır, canandır

gül. Onadır bütün bülbüllerin ötüşü ve en

güzel nağmeler...

2|0
    0|0
  • muhabbet kuşu ,papağan ,kedi ,köpek ,olabilir ,beni seven okşayan biri olsun yeter .

bitkilerden ,papatya olayım başına taç yapsın ,menekşe olayım her sabah güzellerim diye güneş işiği bibi sevsin ve konuşsun .

1|0
    0|0
  • ben kaktüs olmak isterdim kimse beni etiket için sevmesin ama zor durumda benim köklerimden su emsinler..

1|0
    0|0
    • insanlığa faydalı hayal :P eşya olsaydın?

• ya maddiyatta önemli gerektiği kadar olsun yeter bnce marka falan fişman ergenlik olur o ancak.. gerçek hayat bambaşka geçim deerdi falan :P

• yaa hayata atılmadan korkuyorsun,paramparça aileler,sevgisiz yetişen çocuklar,koşullanmış ,düzmantık insanlar ..Tabiki sosyal yaşamda başarılı olurken maddiyatı de ayarlamak .Çok Zor be :)

• Merhaba aysesayıp.

Kelebek Olmak İsterdim, Açıklamasını Yapmaya Gerek Yok Sanırım, :)

1|0
    0|0
  • yunus olmak isterdim=)

1|0
    0|0
  • bir inanışa göre türediğimiz hayvan kurt olmak isterdim.

ancak muhtemelen yalınsak kurt olurdum

1|0
    0|0
  • Siyah Puma asaleti yeter link

1|0
    0|0
  • Bitki olarak da kamış olmak isterdim, belki ehli birinin eline geçip ney olurdum

1|1
    0|0
    • tişikkür efenim.

ney olmak insan-ı k?mil olmak... kendi uğultularını bırakıp ona üfleyenin verdiği sesle etrafa hoş s?d?lar yaymak

Bişnev in ney çün şikayet mi kuned

Ez cüd?yi h? hikayet mi kuned

• Denizin o muthiş maviliğini sevdiğim için ve yüzmek hobilerimin başında geldiği için, yunus balığı olup, okyanusun derin sularında özgürce yüzmek isterdim:) Tabletimi alayım lütfen :P

2|0
    0|0
    • tabletin su geçirmeyen versiyonu çıkınca biz getiririz hangi okyanusta olduğunu bildirirsin ;)

• Hmm, böyle akıllıca bir cevabın üzerine, tableti almış kadar oldum :)))

• Ben de bakkalcı pengueni izliyorum:D Totosunu dönüp balık attırıyor ya, maallenin delikanlısı olmuş namıssız. yerim onun gagasını bennn:D

• bitkiyi bosver. timsah olurdum ben . yerim hırrrrr

1|0
    0|0
  • Hayvan: At olmak isterdim..Bitki de Çınar olmak

1|0
    0|0
  • Bir KARTAL olup gök yüzünde dans etmek isterdim..

1|0
    0|0
  • çita olmak isterdim; hem tarz, hem biraz fırlama, ( iplemez vari ) hemde hızlı ;)) surat ifadesi değişmeyen nadir canlılardan son hızda koşarken bile tipine bak hep aynı :DD

1|0
    0|0
  • Yunus la At arasında kaldım :D

1|0
    0|0
  • Kuş olmak isterdim, herhanbi bir kuş... Özgürce uçmak isterdim.

1|0
    0|0
  • Ben Aslan olmak isterim diyeceğim de zaten Aslanım.Aslan gibi Sarı saçlarım var,Galatasaraylıyım,Aslan Burcuyum,Aslan Yürekli Richard gibi yüreğim var.

1|0
    0|0
  • köpek olurdum sadıktırlar ve asla yanlış yapmazlar hatta insanlardan bile daha sadık ve akıllılarr

orkide olurdum nadir ve özel bir biki zor ve güzel olanı yane...

1|0
    0|0
  • at olmak isterdim :) çok cool duruyo

1|0
    0|0
  • börtü böcekle uğraşıyor git çalış :)) Beyaz Aslan olmak isterdim

1|1
    0|0
  • aslan olabilir.nedeni:tüm gün ağacın gölgesinde keyif.

1|0
    0|0
  • Kırmızı bi GÜL olmak isterdim...:)

1|0
    0|0
  • AYGIR ve KİMYON

1|0
    0|0
  • Cansız bir meteor olup Uzay' da başıboş gezmek isterdim. Orayı seviyorum çünkü.

1|0
    0|0
  • bülbül olmak isterdim aşıklara o güzel sesim ile aşk nağmeleri söylerdim

1|0
    0|0
  • eskiden beri KARTAL ı severim

1|0
    0|0
  • süs köpeği tabiki.neden kızlar elliyor.öpüyor,göğsüne,kucağına alıyor :))

1|0
    0|0
  • Kartal Olmak isterdim inönüde maçı izlemek fenerlilerin üstüne su dökmek yada bombalamak gibi

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• kumru olmak isterdim çünkü onlar aşkı yaşayan tek canlı...

1|0
    0|0
  • Ben maymun olmak isterdim.Herşeyin farkında olan tek hayvan bence.

1|0
    0|0
  • kelebek olmak isterdim. kısa ama dolu dolu bir hayat =)

1|0
    0|0
  • Hırsız penguen olmak isterdim.

1|1
    0|0
    • ilk kez duydum izledim ne güzel o ondan çalıyo taş o ondan :):) çok şeker ya

• Kaç kere izledim hala gülüyorum :D

• Hehe :)) evet yaa çok şeker :d

• orkıdee en azından ısmı kulaga hos gelıo :)

1|0
    0|0
  • Hayvan olarak jaguar

Bitki olarak zehirli sarmaşık

1|0
    0|0
  • ciğercinin şişko kedisi olmak isterdim sınırsız ilgi ve yemek bütün gün uyurdum. yada domates olmak isterdim sonunda oluncak şey salça :D herşeye salça olurdum

0|0
    0|0
  • papatya olmak isterdim masumluğu ve saflığı anlatmak için :)

0|0
    0|0
  • zebra olmak isterdim çok şık bi hayvan modası geçmicek serengeti podyumunun gözdeleriiiii

0|0
    0|0
  • köpek ve soğan olmak isterdim insanların tek sadık kalabilen arkadaşı olurdum soğanda çok faydalı herkesi sağlıklı kılardı :)

0|0
    0|0
  • kutup ayısı olmak isterdim, coca-cola reklamlarında çok hoş

0|0
    0|0
  • biz zaten hayvanız :D daha doğrusu hayvan gibi insanlarız birşey dememe gerek yok şahsen

0|0
    0|0
  • artık insan olduğumuzu kabul edebilirmiyiz lütfen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...