Yarın karşılaşırsak diye bir tanışma senaryosu hazırladım, yorumlarınızı bekliyorum.

Bütün bayanlar okursanız çok sevinirim

Merhaba arkadaşlar , direk olaya girmek istiorum dün otobüse bindim ve her zamanki gibi arkalara doğru ilerledim.Aniden güzel bir kız çıktı ortaya baya bi kesiştik.Sonra indim ne tesadüfki bugün otobüste yine karşılaştım , bilmiorum kader midir nedir ona bakmak için gözümü kaydırdığımda oda bana bakmaktaydı çok mutlu oldum . İçime bi kıpırtı geldi.yarın karşılaşırsak diye bi tanışma senaryosu hazırladım bu sayfanın kodunu kağıda yazıp yarın ona vercem eve gittiğinde bakarsın dicem sizce güzel olur mu ? bayanlar biraz kötü yazdım kusura bakmayın lütfen , yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Bu çocuk sana deli gibi aşık gülümm :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• oha harika bi fikir :)

0|0
    0|0
  • güzel:)

0|0
    0|0
  • dikkat et sevgilisi çıkmasın :)

0|1
    0|0
  • olabilir yani bi iletişim kaynağınız olur facen varsa facenide ver

0|0
    0|0
  • İnce düşünmüşsün :) hoş olabilir

0|0
    0|0
  • 0|0
    1|0
  • güzel olur güzel:)

0|0
    0|0
  • evet allahın hakkı üç :) bence fikrinde muhteşem gerçekten :) ancak ya karşılaşmassan?

0|0
    0|0
  • Merhaba de Merhaba cok zor olmasa gerek

0|0
    0|0
  • çok abazaca geldi bana

0|1
    0|0
  • oda sana bakıyosa direk meraba desene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu sayfanın kodunu mu yazıp vereceksin ? Bu seni ezik bir kişinin teki olduğuna dair inancını kuvvetlendirir...

0|0
    0|0
  • Gizli arkadaşı bu sayfayı görüp geri çevirirsen (sevgili adayına hitaben) o otobüsü bombalarım haberin olsun. Sırf yaratıcı fikrin için 1 adım öndesin kardeşim helal valla

0|0
    0|0
  • Vayy be.

0|0
    0|0
  • Kız sana bakıyor sen gidip kıza merb dicene senaryo yazıyon arkdaş :) Biraz cesarett :)

0|0
    0|1
  • potansiyel kız arkadaşına bir şarkı hediye ediyim ben de. link

0|0
    0|0
Yükleniyor...