''Bir kızı hayatının merkezine koyma mutlu olursunuz'' hakkattende böylemi?

Bir kıza ilgi gösteriyosunuz sevgili oluyorsunuz onunla. Çok üstüne düşme, hayatının merkezine koyma.

diyorlar haklılar mı?

siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü ne kadar ilgi gösterirsen, ilgin o kadar basitleşir ve değersiz bir hale gelir. Brad Pitt bile sevgilisine hergün iltifat etse, anlamını yitirir...

Başka bir örnek vereyim.

Miami'de ucuza araba kiralayan bir galeri vardı. Porsche, Lamborghini ve Ferrari kiralayan bir garajdan araba kiralamaya karar verdim. Hayatımda ilk defa Ferrari kullanacaktım. Ve arabayı kiraladıktan 15 saat sonra, arabadan sıkıldım. 20. saatin sonunda kira süresi ne zaman dolacak diye kafamdan hesaplar yapmaya başladım... Çünkü o araba artık benim için alışılageldik bir eğlence haline geldi...

0|1
    0|0
    • abi hoş geldin. nerelerdeydin. ekledim seni.

Kızlar Ne Diyor 5

• çünkü sonunda üzüleceğini biliyorlardır ..

0|1
    0|0
    • neden?

• o zaman ondan başka hayat da var. diye düşünüp yaşamak en iyisi.

onu sıkmadan onun da benim hayatıma gireceği heycanını ona yaşatarak . ilişkiyi sürdürmek en iyisi...

• evet kendini kaptırmayacaksın sonuçta o olmadan da sen vardın onsuz da mutluydun

• Doğru müstakil gizliciğim.

0|1
    0|0
  • sewgime bağlı

0|0
    0|0
  • hakediyorsa koy,ama kız erkek farketmez çok üzerine düştüğün insan bi süre sonra ters tepmeye başlar

0|0
    0|0
  • kıza göre değişir bana göre doğru bu fikir ama eğer gerçekten aşıksan seçme sansının olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Arkadaşım,

İnsanın merkezi diye bir şey yok. Merkeze cok ağırlık verirsen merkez zamanla şaşar(kayar) :)

0|1
    0|0
  • Sevildigini Bilmeden ölesiye Sevme... Sonra Sevende Sen Olursun, ölende..!

0|1
    0|0
  • Bizi boş ver sen. Bir dene ilerde öğüt vermeye tecrüben olur. Tabi kız olarak kısıtlamamak lazım. Daha çok açılabilir.

0|0
    0|0
  • hayatının merkezine O ve O'nun dostlarından başkasını koyunca sonra çok üzülüyor insan

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle haklılar. onsuz da bir dünyan olduğunu bilsin ... ama eğer onsuz yaşamayamam triplerine girersen daha da şımarır ,bu sefer de nasılsa bu benden vazgeçemez diyip sana kötü davranır ,ilgi göstermez

0|0
    0|0
  • abicim kızına göre değişir

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru.

0|0
    0|0
  • doğru demişler... duygular sabit kalıp, bir kişiye aşırı bağlanmadan yaşamak daha doğru

0|0
    0|0
Yükleniyor...