Hiç aracı oldunuz mu?

sevgili olacakların olsun evlencek olacakların olsun hiç aracılık yaptınız mı :D ben küçükken bana mektup vermişlerdi bende ablama vermiştim büyüyüncede halamın oğlu ile arkadşmn arasını yaptım çok mutlular :D

• Hayır araclık falan yapmadım işim olmaz
    53% (8)55% (12)54% (20)Oy Ver
  • Evet yaptım sevap kazandım çokta eğlenceli :D
    47% (7)45% (10)46% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
17|38

En İyi Erkek Görüşü

• Askerliğimi eski sevgilimin evine 10 dk mesafede yapmış birisiyim

asker arkadaşım bu durumu biliyordu ve bana hep diyordu yengeme söylede banada bir kız bulsun felan dedi neyse ben benimkine durumu anlattım çocuk efendi iyi birisi olduğu için.

neyse benim hatun buna bir kız buldu :D

sevgili oldular 2 sene çıktılar sonra evlendiler ama nankörler ne düğünlerine çağırdılar nede teşekkür ettiler o günden sonra bu tür olaylarda kimseye yardım etmedim etmemde !

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 37

• Vakti zamanında bi sadıcımın ayrılıp barıştığı bi kız vardı arkadaşımdı, gittim konuştum 7 yıl birlikte oldular evlendiler. Çocukları var. Maşallah. Amcası diye biliyor.

gene paralel zamanlarda bi sadıcım için konuştum, yalan değil ertesigün kız geldi döküldü buna, 3 yıl beraberdiler, kız aldattı bunu. Ama ben yaptım yani görevimi.

Bir diğeri içinde üni.de çiçekçi kılığına girip animasyon yaptık kıza ama eleman son noktada kızla konuşurken kıpkırmızı bir suratla kitlenip kalınca olmadı o iş.

1|0
    0|0
  • bunu geçen ben de sormuştum :) bak güzel bişeye vesile olmuşsun ben de geçen bir arkadaşım için yaptım çocuğun yüzü güldü ama dedim beni yemeğe götürceksin kuru kuruya olmaz diye :)) hallettik şimdi 1 aydır çıkıyolar :=) kendimize hayrımız yok arkadaşımıza olalım dedik :)

1|0
    0|0
    • görmdm gerçktn kb

• ya benm aklıma geldi ordan sordum :) sorun olmz artık

• estağfurullah ya takıldım sadece ciddiye almadın umarım :)

• Valla aracı değilde vesile oldum, en iyi arkadaşımı evlendirdim. Artık pek arayıp sormuyorlar ikiside (Murat, Nurdan, okuyorsanız selam olsun!).

:)

0|0
    0|0
  • bunlar sayılırsa;

- arkadaşım yeni bir kızla tanışmış yanımda mesajlaşıp duruyor, ben de bakıyorum ne yazdığına:P kıza tabiri caizse yavşıyo ama kız oralı değil:) bulunmaz hint kumaşımısın yazıp bitirecekti dur dedim, aldım telefonu arkadaşım yazıyormuş gibi mesajlaşmaya başladım. 1 saat olmadan o soğuk kız canım demeye başladı, daha sonrasında da arkadaşımın evinde olmak üzere pazar gününe buluşma sözü almıştım:D

- yukarda anlattığım olayı ortak bi arkadaşımız duymuş; bi gün geldi, kızdan ayrılmak üzereymiş. sen mesajlaşır mısın dedi:) tabi fırsat bu fırsat yemeği felan ısmarlattım buna mesajlaşmaya başladım. onun ilişkisini de kurtardım; benden sonra 3 yıl çıktılar:D

- bi de son olarak; kaç yıl önce hatırlamıyorum, bi chat sitesinde bi kızla tanışmıştım. şimdi evli müzmin bekar bi arkadaşım vardı, kızla konuşup bağladıktan sonra arkadaşımın numarasını vermiştim. arkadaşımı da arayıp anlattım; önce yok mok felan desede; benim sayede ilk kız arkadaşıyla çıkmıştı:D 1 hafta bile sürmedi ama olsun:D

0|0
    0|0
  • yapmam ayrılığı var evliliği var ikiside ayrı bi dert yani. ayrılınca gelir başına ekşir , evlenince başımı yaktın diye söylenir zor işler yani.

0|0
    0|0
  • evet erkek arkadaşım ve kız arkadaşımı tanıstırdım 1 yıl cok güzel geçti sonra erkek arkadaşım aldattı ben kendımı suçlu hissettım bır daha da asla kımseyı tanıstırmam sorumluluğu ağır oluyor

0|0
    0|0
  • Kimsenin arasini yapmadim yapacagimida sanmiyorum

0|0
    0|0
  • ooo emmememi nerdersin kız kaç gündür,emniyete kayıp ilanı verecektim bak.

1|0
    0|0
  • hiiç kalkışmam artık öyle işlere, sonra ilişki kötüye gidince sen suçlu oluyosun, sen tanıştırdın bizi diye çemkiriyolar :)

0|0
    0|0
  • Aracı olmadım ama benim için aracı oldular. Bu konuda işi şansa bırakmamak lazım. Tarafları iyi tanımadan, uyuşup uyuşmayacağını hiç tartmadan, sırf tanışsınlar diye kimseye aracı olunmamalı. Bunun sonucu iyi olmuyor. Hele ki taraflardan birisi iyi rol yapıyorsa, eyvah ki ne eyvah.

0|0
    0|0
  • Bi keresinde mahallede bir bisiklet alışverişinde aracı olmuştum.

0|0
    0|0
  • Birkaç defa yaptığım oldu ama arada kalmak kötü...

0|0
    0|0

• _________________________________________

A: Hayır araclık falan yapmadım işim olmaz

0|0
    0|0
  • Kendime buldum da başkaları kaldı :))

0|0
    0|0
  • evet 2 kez yaptım. biri oldu biri olmadı. olmayınca arkadaşlarımdan biriyle bir süreliğine soğukluk da yaşadım. bu yüzden artık yapmamaya karar verdim. bence benim gibiler için bir şık daha eklemelisin.

c: yaptım ama pişmanım

0|0
    0|0
  • Yuva kuranın yuvası olurmuş dediler o yuzden cok el attim bu islere :P

0|0
    0|0
  • önce kendime birini bulayimda milleti sonra düsünürüz.

0|0
    0|0
  • aracı oldum çocuk değildi 17 yaşlardaydım mektubu vereceğim kıza vuruldum o an söyledim her şeyi yüzüne çocuksu aşk kadar temiz saf bir şey yok ama zamanla büyüsü bozuluyor

0|0
    0|0
  • bir kızla çıkıodum. benim arkadaşımla sevgilimin arkadaşının tanışmasına vesile olduk. biz ayrılalı yıllar oldu onlar evlendi 1,5 sene evvel ...

0|0
    0|0
  • küçükken amcamla sigaranın arasını yapmıştım babasından korkardı sigarayı bana aldırırdı. şimdi çok mutlular. ama ben mutlu değilim.

0|0
    0|0
  • ohoo kendime ayarladığımdan fazla millete ayarladım

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Olmadım gerek yok böyle şeylere

0|0
    0|0
  • kefil olmak gibi birşey bi sefer oldum tövbe bidaha olmam

0|0
    0|0
  • Ben çok arkadaşıma aracılık yaptım ama kimse bana yapmadı yanlız kaldım daha da yapmıyorum :D

0|0
    0|0
  • ben suçsuzum hakim bey:)

0|0
    0|0
  • oldum olmazmı en son vukuatım buran iki arkadaşımı baş göz ettim son olarak :D

0|0
    0|0
  • ben bir çifti evlendiricem bu yaza. mutlu olacaklar inş :D nikah şahidide oluyorum :))

0|0
    0|0
  • cok oldum ben

0|0
    0|0
  • iyiymiş banada yapsana :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 17

• yaptım küçükken de artık işim olmaz.

0|0
    0|0
  • evet yaptım. en son okulda kantinde arkadaşımın beğendiği çocuğu tanımadan erkek arkadaşları ile birlikte oturdukları masaya gidip çocuğu bizim masaya çağırmıştım. aralarını yapmak için uğraşmış başarmıştım şimdi bir seneyi aşkın çıkıyolar ve evlilik kararı aldılar yüzüklerini ise ben taktım nikah şahidi olacağım günü bekliyorum...

0|0
    0|0
  • yok yapmadim ama gecenlerde ilk defa bi çöpçatanlik yapayim dedim ogretmen bi arkadasim var erkek onun erkek arkadslarindan en yakin kankime birini ayarlamak istemistim. O kiside "kelin ilaci olsa basina sürer" dedi . Yani yapamdim :D

0|0
    0|0
  • Yaptım da kabak başıma patladı:)) Gençtim o zaman daha da karışmam kimsenin işine.İyi olursa Allah'tan kötü olursa kulsan demişler:)

1|0
    0|0
    • Aşk işlerine bende girmem doğru sonra dert dinle dur :D

• o olsa yine iyi ikisi de sana anlatır ayrıldı mı da biz anlaşıyoduk o ayırdı derler çıkarlar işin içinden:)

• yok yapmam ben öyle şeyler. sonra ayrılırlarsa nolucak benden bilicekler. dur bi ben kendime kısmet bulaym da önce :D

0|0
    0|0
  • Olmadım, olmam, olamam.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • yaptım ama anlaşamadılar :)

0|0
    0|0
  • oldum, sevmiyorum böyle şeyleri de çok ısrar ediyolar kıramıyorum

0|0
    0|0
  • Evet yaptım sevap kazandım çokta eğlenceli

0|0
    0|0
  • aracı değilde nikah şahitleri oldum :)

0|0
    0|0
  • olmadim olmam da

0|0
    0|0
  • Kuzenlerim sağolsun sevgili bulmam için hep beni kullanırlar..

0|0
    0|0
  • Olmadım, olmam da anasını satım. Kavga edildiği zaman ihale sana kalıyor.

0|0
    0|0
  • evet yaptım kaç kere hem de abimle sınıf arkadaşım sonra kasabadan bir akadaşım. sonra bir akadaşımla bir tanıdığımın arasını yaptım. sonra tartışanlar oldu onları barıştırdım ooo daha neler neler :D

1|1
    0|0
  • birine yaptım evlililer şimdi ama pek mutlu deyiller

0|0
    0|0
  • haha ciddende yaptım bende küçükken kullanırlardı beni şu seni sevio bu seni sevio derdm hep :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...