Bir genç kızın işyerine çiçek gönderip tanışmak istediğini söylemek ters tepkiye yol açar mı?

başka bir ilçede yaşayan hoşlandığım bir peri kızı var. adını ve çalıştığı işyerini öğrendim. başka bir bilgiye ulaşamadım. diyalog başlatma şansım yok. Yaradana sığınıp tanışmak istediğimi yazıp, iletişim bilgilerimi ve facebook adresimi nota iliştirmek istiyorum. hani nasıl bir şeyim ona bakar, hoşlanırsa arar diye... durduk yerde tanımadığı birinden çiçek almak sizce ona kendini nasıl hissettirir? "bu kim nereden çıktı şimdi" der mi? yoksa yüzünü güldürmeyi bu şekilde başarabilir miyim? iş yerinde tepki görebilir diyenler oldu. ancak kendi iş yerimde bu gizli hayrandan gelen çiçekler çok hoş karşılanıyor ve pek tepki almıyor. bir de çiçek yerine kargoyla bonyfood mu göndereyim acaba?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Çiçek gönder hoşuna gidecektir ama öyle muhtardan il muhabere kağıdına neyin gerek yok , sadece telefon numaranı yaz ve umarım O' da seni tanıyordur ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bence çok güzel onu rahatsız etmeyecek yanlış anlamasına neden olmayacak şekilde yazarsan tepki vermez bence ama bir şekilde karşısına çık derim daha inandırıcı olması açısından diyorum bunu kızın karakterini bilmiyoruz çünkü güzel bir şiir olabilirmesela iyi şanslar sana:)

0|0
    0|0
  • Bence iyi olur herşeyin bi başlangıcı vardır :D

0|0
    0|0
  • çok hoşş :)

0|0
    0|0
  • kiz ya sevinir yada utanit herkesin yayinda oyle çicek gelmesi ama seni tebrik ediyorum guzel bir jest

0|0
    0|0
  • aksine çok da sempatik bence

0|0
    0|0
  • bence gondermelisin kartada numarani yaz olumlu sonuc alirsin tecrube ile sabit :)

0|0
    0|0
  • bence çok iyi fikir kıskandım beee be gidiyom :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hoş olmaz.

0|0
    0|0
  • Aslında işten çıktığında onu takip edip yazdığın notu ona çantasından bir kağıt düşürmüş gibi bir muamele yaparsan daha etkili olur diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • işyerine çiçek gönder iş çıkışında şu yerde senle tanışmak istiyroum de.gelirse oturup bi çay içersiniz hemde tanışmış olursunuz.

0|0
    0|0
  • Valla ben yaptım pişmanım çiçeğin fiyatı uykumu kaçırdı gerçi çok para değil ama ölü yatırım sonuçta

0|0
    0|0
  • kardeş ilk seferde adını ve numaranı verme 2.seferde adını verirsin daha gizemli olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...