Sevgililer günü benim için özel gün değil diyor?

Merhaba... Benim 2aylık sevgilim var . çok seviyorum oda beni ama şüphe içindeyim bense 14şubat sevgililer günü için seviniyorum oysa onun tek lafı var: ogün benim için özel bir gün felan değil görüşürüz bildgn gbi dedi?:// erkek adam romantik olur hayatımda sevgililer gününde sevgilim olmadı hep dilerdim şans dgl bilmiyorum kafam karışIk! 28yaşında sevgilim bense 23 yardım rdij neden böyle bildgm seven erkek Romantik olur meğerki sevmiyordur?! off

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• hediye almamak için öyle diyor :) pintiymiş seninki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence üç seçenek var birincisi parası yoktur ikincisi süpriz yapacaktır üçüncüsü gerçekten böyle düşünüyordur

0|0
    0|0
  • Ya ne alakası var güzel şeyleri bir güne sığdırmanın manası ne onun yanındayken mutlu isen hergün sevgililer günü abartmayalım. Sen sevgililer gününün ekonomik büyüklüğünü bilsen emin ol o günü dahada kutlamazdın

0|0
    0|0
  • bune zihniyettir sevgililer günü için sevgilimi edinilir

ayrıca benim sevgi gösterecegim günü önceden birileri belirleyemez çünkü

deliye hergün bayramdır

0|0
    0|0
  • romantiklikle ne alakası var ? Bana göre ben de çok romantiğim ki yaptığım bazı şeyleri sitede yazdım ve çoğu kişiyle hem fikiriz. Bana göre de bu kadar saçma bir gün daha yok. Erkek arkadaşın en güzelini yapıyor.

0|0
    0|0
  • parası yok hediye almaya demek ki söyleyemiyordur yalan uydurmuştur :D

0|0
    0|0
  • İşte bulmuşsun sen o kadar bekle git odunla çık

0|0
    0|0
  • Sosyalist filan takılıyorsa belki ondandır. Emperyal güçlerin oyununa gelmez o.

Erkek adam (Türkiye de) maço olur genelde yanlış biliyorsam düzeltiniz.

0|0
    0|0
  • Sevgililer günü, öğretmenler günü, babalar günü... vs. "gerçekte" esnafların (tacirlerin) günüdür.

0|0
    0|0
  • herkes kafasına göre bişey söylüyor ya erkek adam romantik olurmuş falan bunlar hep amerika nın oyunları.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen saçma.. Bence sevgilinin olduğu her gün sevgililer günüdür zaten..

0|1
    0|0
  • Sevgilinle aynı fikirdeyim. Saçma ve gereksiz buluyorum bütün özel günler gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...