Sevgiliniz sevgililer gününde yanınızda olmasa napardınız ?

arkadaşlar sevgilim memleketine gitti bu sevgililer gününde yanlızım acı koyuyo bana biraz.Siz olsanız nası karşılardınız bu durumu ?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Sevgililer gününü önemsemediğim için sorun olmazdı.

1|0
    0|0
    • Bende aynı durumdayım 7 aydır ve uzun bir müddette böyle devam edecek uzaklık dediğin nedir kafanı takma:)

Kızlar Ne Diyor 8

• cem yılmaz demesi , özledim özlüyorum özlerim daha da özlüyorum diye mesaj atarım olmadı mail daha da olmazsa tel açar söylerim ..

0|0
    0|0
  • Tüh sanırım öyle bir durumla karşı karşı karşıyasınız .d fakat sevgilim yok eğer olsaydıda böyle bir şey olsaydı ilk sevgilimle vakit geçirirdim eminim onun kadar eğlenceli kimse olamaz .d (Babam (: )

0|0
    0|0
  • cokmu zor git yanına haberi yokken supriz yap cok hosuna gder bu sayedede ayrı gecirmemiş olursnuz :)

0|0
    0|1
    • evet biraz zor yurt dışında kendisi :) pasaport , vize felan 3 güne yetişmez yani.

• HIMM ozaman yapcak birsey yok :) gitmeseymıs diyim bari

• benım sevgilim uzakta zaten.yanında oldugu günleri nasıl karşılıyorsun diye sorman lazım :D o kadar dert etme,herkes için özel olduğu iddia edilen bir günün ne kadar anlamı olabilir ki? yan yana olduğunuz her an özeldir.

0|0
    0|0
    • orası öyle canım her dakika birlikte olmak istiyoruz . mesela otobüse bindirtikten abartmıyorum 10 dakika sonra sanki 1 yıldır görmemişim gibi özledim.. ama insan senede 1 gün olan bişeyi özel kılıyo tabiki .

• Olmayan sevgilinin yokluğunun hissedilmemesi doğrudur.

0|0
    0|0
  • salla

0|0
    0|0
  • Birşey yapmam

0|0
    0|0
  • kafayı yerdim ve öldürürdüm kendimi

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• oğlum sevginiz 14 şubat günü şaha mı klakacak sanki ha 14 şubat ha 15 şubat yani 15 şubattaki yanlızlık sana koymayacak mı ? takılmayın abi böyle şeylere yaa Sevgilin geldiğinde kutlarsınız sizde sevgililer gününü Dini bayram değil yaa ...

0|0
    0|0
    • la olum ilk defa sevgililer gününe sevgilimle gircektim ben ne kadar koyuyo bana biliyomusun sen ? :D

• olsun da o gün birarada olmasak da olur

0|0
    0|0
  • o artık sevgilim değil günü düzenlerim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...