Erkekler baksııın bakalım

erkekler kız arkadaşlarının, sevdikleri kadınların onlara nasılhitap etmesini ister?

aşkım,sevgilim,kahramanım,erkeğim,paşam falan gibi mesela ama daha farklı nelerr :)

0|0
0|33

En İyi Erkek Görüşü

• Bi kız arkadaşım bana varlığım derdi.. ilk duyduğumda varlığım türk varlığına armağan olsun diyesim geldi.. :) ama alışıyo insan..

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 32

• samimi olması her zaman iyidir :) içinden ne geçiyorsa :) anlayışlı biriysen adınla hitap etse bile sevmeye devam edersin :)

2|0
    0|0
  • Sadece hissettikleriniz söylemen yeterli bence :) ne hissediyorsan öyle hitap et. başkarının sevdiği gibi değil kendin gibi ol. Kulağa güzel gelen bi hitap illaki hoşuna gider önemli olan ne dediğin değil, içten ve samimi olması daha önemli. (Bence)

1|0
    0|0
  • aşkım biraz çocuksu kaçıyor ama kötü değil, sevgilim biraz daha ağır oluyor ama en çok yiğidim erkeğim gibi sözler daha çok hoşuma gider, pofpoflanmayı severim biraz :)

1|0
    0|0
  • Kullandığı sıfatın pek bir önemi yok o sesi duyduğunda sanki kediymişsinde başın olsanıyormuş gibi ruhun okşanır nasıl seslendiğne bakmazsın o an sana sesleniyor seninle konuşuyor olması yeterli gelir o'nun senin olması onunda senin kafi zaten

1|0
    0|0
  • Hayatım kelimesi söyleyiş tarzı ile orantılı olarak çok hoşuma gider. Canım kelimesinden genel olarak nefret ederiz.. bide o an yaptığımız duruma göre hitap şekli değişebilir. sen içinden nasıl geliyosa öyle hitap et bence

1|0
    0|0
  • adımı söylerdi ben çok da severdim , sevinirdim ismimin daha bir seviyordum artık

çünkü benim adım en güzel onun dudaklarına yakışıyordu

1|0
    0|0
  • aşkım sevgilim tatlım bebeğim bu laflar iyi gider

tabi aranızsaki muhabbete göre değişebilir ama erkeğim paşam gibi laflar ağır kaçabilir

yani ağırdan kastım garip aslında

1|0
    0|0
  • Sevgilim bana balkabagim diyo ne yalan söyliyim hoşuma gidiyo:):)

1|0
    0|0
  • aşkım çok itici. "bebeyimm" ve "canım benim" güzel işte ..

1|0
    0|0
  • İçten söylesinde ne söylerse söylesin :)

1|0
    0|0
  • gralımmm :D

1|0
    0|0
  • Merhaba bayanpollyanna.

Eğer Gerçek Bir Aşk Yaşanıyorsa, ''Mal'' Desin. Gözlerinde Binlerce Güzel Hitap Bulursun, Sorun Olmaz. <3

0|0
    0|0
  • Vala " Bebeğim" demeyinde gerisi hepsi uyar...

0|0
    0|0
    • bebeğim mi :) kızlar bile birbirine söylememeli çok itici gerçekten :)

• Ama anlamıyorsunuz işte..Tamam çok tatlı oabilirim, Yakışıklı ve nazik olabilirim, ama bebeğim de denmez ki yahuu..

• Zangoçum olabilir.

0|0
    0|0
  • herdaim yanımda olan hayatımın aşkı.

1|0
    0|0
  • bana ayım deyince hoşuma gidiyo

1|0
    0|0
  • Laf arasında - canım

az kızınca - adım

çok kızınca - öküz

haksız çıktıgında - bitanem

bir şey istediğinde - bebeğimm

0|0
    0|0
  • İllaki belirli bir hitap seçmesi gerekmez aslında bireyin partnerine hitap ederken . Duygusal ses tonu ile tonlanan her hece zaten tatlı gelir sevene :)

1|0
    0|0
  • Erkeğim benim :D ya yapmayın şaka gibisiniz

0|0
    2|0
  • erkeklerin söylediği sözleri siz ona söylemeyin yeter.mesela eyvallah , güzelim , paşam gibi.çünkü paşam çocuklara söylenir.

0|0
    0|0
  • Hayatım ya da ismimle hitap etsin :)

0|0
    0|0
  • Tosunum dermişim :) Bebeğim hoş geliyor kulağa:p

0|0
    0|0
  • sevdiğim kız ne derse kabulum :) gerçi sende hepsini saymışsın daha ne sölesinler :D

0|0
    0|0
  • aslanııımm goçuuuumm.. gibi...

0|0
    0|0
  • Kocacım diyebilir eşim diyebilir çocuklarımın babası diyebilir :)

0|0
    0|0
  • gergedanım bukelemunum caretta carettamm olabilir

0|0
    0|0
  • Adımla hitap etsin yeter.

0|0
    0|0
  • Komutanım,komutan ... bana arkadaşlar öyle diyo :D

0|0
    0|0
  • Duygusal hitaplara alerjim var, adımı kullansa yeter.

0|0
    1|0
  • benim kullandığım bir ismim var zaten

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...