Kızlar kendilerini kullanan erkeklerden neden hoşlanır?

"Kullanım" ın açılımı bir hayli geniş...

Aşağılama, erkek arkadaşı gibi davranma, hakaret, dayak, vs...

Uzayıp giden oldukça geniş bir horlanma durumu söz konusu olsa da bu tip erkeklere karşı tahammül sınırının çok geniş, yer yer sınırsız olduğunu pek çok kereler şahit oldum. Hele son zamanlarda tanık olduğum bir kaç ilişki var ki akıllara ziyan... Durmunuz nedir kızlar? Manyakmısınız yoksa mazoşistmi?

0|0
10|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok özür dilerim... Fakat sizden normal aklı başında insanları göstermenizi istesem iki elinizin on parmağını geçmeyecektir büyük bir ihtimal ile. Bu yüzden sormayın bu soruyu... Devrimizin ne kadar bozulduğu apaçık ortada değil midir zaten ? Yazık bize...

0|0
    0|1
    • Tamam normallik artık mumla aranır bir özellik belki ama tam tersine katlanmaya zorlayan şeyi de anlamıyorum. Böyle insanlarla ömür çürütmektense yalnız olmak gibi daha normal bir seçenek de var...

• Rica ederim... Güzel ve Yüce Rabbime emanet olunuz. :)

• Mesajlarınıza cevap veremiyorum çünkü ayarlarınız sadece arkadaşlarınızın mesaj atabilmesine ayarlanmış özür dilerim

• kişiye göre değişir...

0|0
    0|0
  • hakaret,aşağılama,dayak öyle mi ? bnlara katlanmam asla öyle erkeklerle uğraşıcak vaktm yok.

0|0
    0|1
  • Erkeklerin kizlari kullanma yüzdesi % 30 Kizlarin erkekleri kullanma yüzdesi % 70

0|1
    0|1
    • Kızların erkeklerde yoğunlukla kullandığı enstrüman para :)

Bu tip erkekler zaten durumun farkındadır ve parasıyla hizmet satın alıyormuşcasına kendini telkin eder...

Sonuçta giden para yani. Can'a geleceğine mal'a gelsin :)

Ama diğer tarafta kızların bu aşşağılanma karşısında ne elde ettiğinin cevabı tam bir muamma...

• Kenedeni böyle avut :D

• Kendim için değil tanıdığım bu tip insanların psikolojisini bilin diye yazdım :))

Para karşılığında yapay his satın alacağıma yalnız ölmeyi binlerce kez yeğlerim her türlü...

• Çünkü reddedilme sevilmeme duygusu hırs yaptırıyor. Bu sadece kizlarla alakali değil kı.

0|0
    0|0
    • Erkekler reddedilip sevilmediğinde daha çok silaha falan sarılıyolar :)

Böylesi bir hırsı anlamak güç gerçekten...

• deveye diken insani siken yararmis o hesap

0|0
    0|0
  • Kızlar kendilerini kullanan erkeklerden hoşlanmaz. salaklar kendilerini kullananlardan hoşlanır

0|0
    0|0
  • olblr..severz biz öyle safız ki paylasımı kullanım die adlandrmayz mesela..

0|0
    0|0
  • kızlar daha çok yüz vermeyen insanlara aşık oluyolar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kullanma kılavuzuna uygun kullandıkları için olabilir :)

0|2
    0|0
  • bide ben salak bunlar diyince eksiler yığılmaya başlıyo

10. köye gidecem

0|1
    0|0
  • para her şey aşk hiç bir şey parasız bir erkege aşık olan türk kızzı anca yeşilçam filmlerinde olur ondada jön bulamazlar ferdi tayfur oynar bi türlü paralı bi erkege kapak atamayıp evde kalan türk kızı bulabildigi en münasip adayla evlenir

0|1
    0|0
  • Acı çekmek her zman hoşlarına gidiyor

0|0
    0|0
    • ee yeşilçam o küçük emrah filmlerini erkeklere yapmadı neticede.. :)

Yükleniyor...