1.50 boyundaki kızlar veya bayanlar sizin içi ne ifade ediyor ?

Dışarıda gördüğünüz zaman acıyarak mı bakıyorsunuz ? -Yazık , -Çok kısa boylu -Bacağım kadar boyu var. Gibi kelimeler kullanıyor musunuz ?

0|0
6|27

En İyi Kız Görüşü

• dısarıdaki fahişeye , kocasının orta yerde bıcakladıgı kadına, tecavüz edildiği için öldürülen genc kıza acıyarak bakmayan bizler, kızın 1.50lik boyuna mı acıycaz

0|1
    0|0
    • bu devrin insanları dalga geçmeyi çok sevdiği için olabilir evet acınabilirz

• herkes dönsün bitarafna baksn.. boy bukadar önemli olsaydı 1.90lık adam 1.55lik kıza asık olmazdı .. benim arkadsm cocuk cok yaksklı gitti 1.55lik kıza asıkoldu kızın hiçbir albenisi yok, demekki benm göremedğmi o görmüş kime ne yani.. herkes acsın pi.psne baksn onun bunun boyuna bakcaına

• Haklısın

Erkekler Ne Diyor 27

• Boyum 190 cm olduğundan küçük yazık demiyorum,lakin güzelse güzel oldğundan bakıyorum :)

Bide boyu kısa olanlar bir tek öyle düşünüyor biliyormusun,hi ama kısa boylu olur ve bana ters giderse diyorum kötü kelimeler :) (hoş uzun olsada sığır,deve derdim :D yani boya özgü bişey degil,tamamen siniri dişa vurumu :D )

0|0
    0|0
    • hehe :D

• heheheheh:)

• Kimseyi boyuyla yargılamam acıyarakta bakmam sonuçta Allahın takdiri boy vermemiş ne yapalım yani bu onları diğer insanlardan eksik kılmaz

0|0
    0|0
  • iyiler sonucta boyundan cok kilosu yoksa ıyıdır onlarda insan onlarında yaşamaya hakkı var 150 ler 160 lar sizlerinde canı var sizler yaşamalısınız

0|0
    1|0
  • Yoo asla, bunuda nerden çıkardın, insanların elinde olmayan nedenlereden olan değişiklikleri hakıında acımak veya alay etmek benim mezhebimde yoktur. Ayrıca 1,50 hiç de kısa değil, ortalamaya bakarsanız.

0|0
    0|0
    • Çok kısa bir boy bence.Zaten türk kadınının boyu ortalaması kısa.1.60 çok ideal bir boy.

• Önemli olan; boyu kısa olan insanlara, nasıl bakmamız gerektiğidir.. Dalga geçmek marifet değil, kişilik bozukluğudur. Herkesin benzer durumu olabilir, yoksada kardeşinin anne-babasının-kardeşinin yada bi yakınının olabilir. İnsanların fiziksel farklılığına gülenler, kendi kişilik yapılarının bozuk olduğunun farkında değillerdir. Allahın yarattığı her şey normaldir.

1|0
    0|0
  • 1.87 boyum var

yüksekten bakınca bazen görmüyorum ezilecekler diye çok korkuyorum

adam öldürmenin cezası 30 sene hapis :S

0|1
    3|1
    • Bana hem hakaret adiyorsun hemde arkadaş isteği gönderiyorsun.?

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu ?

• Sana değil be bir tane kız yazmış kalktı yorumu !

• Peki

• önemli olan boyu değil işlevi diye bir söz vardır. devedede boy var ayrıca.

0|0
    0|0
  • bi'de şemsiye açmışsa eğer "yürüyen mantar" muamelesi yapıyorm..

0|0
    1|0
  • Çok güzelse ve o da bana bakarsa niye olmasın.

0|0
    0|0
  • Kıçı asfalta yakın ne araba kullanırım ne kız..

0|0
    2|0
  • Kısa boylu olması mühim değil ama çalım ata ata etrafta dolaşanlar olursa felaket şeyler söylüyorum. Küfürlü değil elbet.

Bayağ gülüyorum böyle durumlarda kendi kendime.

0|0
    0|0
  • yok yahu abartma çok şirin duruyorlar fizikleri yerindeyse topuklu ile çok hoşlar.

0|0
    0|0
  • önemli olan boyu değil işlevi :) yanlış anlaşılmasında boyu kısa ama sevgisi büyük olabilir vs hoş bakımlıdır Allah biyerden alır biyerden verir vardır bi artısı kısa diye dalga konusu olabileceğini düşünmede en azından engelli değilim deyipde sükret

0|0
    0|0
  • Parka götürüyorum oynasınlar diye :D

Şaka tabi

İnsanların fiziksel özellikleriyle dalga geçmem. Genelde mallıklarını hedef alırım.

0|0
    0|0
  • Birşey ifade etmiyor ama hem kısa boylu olup hemde afra tafra yapanlar oluyor ya, işte çok komik duruyorlar o zaman

0|0
    0|0
    • bak işte sende küçümsüyorsun :)

• yere yakınLıgınadan Korkarım Ata Sözü :D:D

0|0
    0|0
  • çıtı pıtı şeker :

0|0
    0|0
  • Daha sempatik geliyorlar :) bir de genelde güler yüzlü olduklarını gözlemledim hep.

0|0
    0|0
  • kadınların santimlere takıntısı olabilir ama erkeklerde yok öyle bi rahatsızlık

0|0
    0|0
  • mesele 1.50 boy değil 1.50 nin 1 90 na talip olması :)

0|0
    0|0
    • En basit örneğinden shakira ve kocası çocukları bile oldu :)

• o zaman benim gözüm görmesin :D

• haha :D

• Kaç kilosun?

0|0
    0|0
    • boyum 1.50 kilom 54

• bir 4 kilo vermen lazım...onun dışında boyunun hiç bir önemi yok önemli olan güzellik

• Ne çok 1.50 var sitede

0|0
    0|0
  • Niye millet acısın 1.50 boyunda diye, bu kadar takıntı yapmayın boyle seylerı.

0|0
    0|0
    • çevremde görüyorum çok dalga geçiyorlar bende üzlüyorum .

• Bunları yapanlar kompleksi olan ınsanlardır. Takmamak gerekli

• Bazıları şirinlik abidesi :)

0|0
    0|0
  • bacağım kadar boyun var cidden

0|0
    0|0
  • kısa boylularla dalga gçerim açıkca ama cok tatlı oluyorlar <3

0|0
    0|0
  • one la iddaa oranı gibi bi cümle kullanırız genelde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok kullanmıyorum ama biraz kısa olduklarını düşünüyorum sadece içimden

0|1
    0|0
  • kıçı yere yakından korkarım :D

0|1
    1|1
  • Biblo diye evine götürenler olmuş.

0|1
    2|1
  • karıştırmışsındır sen. butondur o buton.

0|0
    0|0
  • boyum 160 asik oldugum kisi 190 teklifni kabul etmedm bneden iylerini hakediyor diye ama köpek gibi pismanim uc yil gecti kimse gecmedi hayatimdan

oyuzden boya bakmayin kalbinizin sesini dinleyin yoksa benim gibi onun her ismini duydugunuzda aglarsiniz.

0|0
    0|0
    • :(( üzülme eğer gerçekten kısmetinse karışına çıkar

• tesekkur ederim :) insallah

Yükleniyor...