Karnı ağırlıkla çalışmak?

6 aydır fitness yapan biri olarak karın kaslarımı geliştirmek için uğraşıyorum zayıfım hatları çıktı ama yeterince belirgin değil. bir forumda okuduğuma göre karın kasları en iyi ağırlıkla ortaya çıkarmış ben hep vücut ağırlığımla çalışıyordum. bugün bir videodan bakarak evde çakı hareketini yaptım ağırlıkla. 2 kg ile yaptım. antrenörüm iki kgden daha ağır bir ağırlıkla çalışırsan karnı, omurganı sakatlarsın dedi. Cidde'n 2 karın için iki kgdan daha ağır mı dumbell ile çalışmak bayanların omurgasını sakatlayabilir mi? birde başka hangi karın hareketlerini ağırlıkla çalışmamı tavsiye edersiniz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• karın kaslarıda diğer kaslar gibi ağırlıkla büyüyen kaslardır öyle mekik çekim yok crunch yapayım diye hacimleştiremezsiniz , alacaksın plaka ları çalışacaksın

0|0
    0|0
    • bugünden itibaren karnı ağırlıkla çalışmaya başladım, örneğin 5 kglık topla sit up yapıyorum, gene ağırlık toplarıyla ters mekik yapıyorum falan.. çünkü karbonhidratı fazla almıyorum, protein ağırlıklı besleniyorum ama kaç aydır aynı... ağırlık olmadan olmayacağını anladım yani.

Erkekler Ne Diyor 3

• mekik en iyiysi

0|0
    0|0
  • Ben mekik çekerken 10 kg halter ağırlığı koyuyordum göğsüme. Zararını görmedim yararlı bir çalışma şekli.

0|0
    0|0
  • ben 15 kgla calısıyorum karın kasını guclendıkce yukselt agırlıgı hocanada selam söle:)

0|0
    0|0
    • söylerim :D bugün 2 kg ile çakı yapayım dedim, 2 kg benim için nedir ki dedim sonra 15 tane yapabildim ://

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...