Günümüzde her şeyin maddiyat olduğu bir ülkede yaşadığımızı var sayarsak...

Günümüzde her şeyin maddiyat olduğu bir ülkede yaşadığımızı var sayarsak Kadınların evleneceğin erkeğin iyi bir işi varmı ? kariyerine maddiyatına, evin var mı ? araban varmı? gibi sorular sormaları alenen yada size hissettirmeden bakmaları ne kadar doğrudur yada bunları elde eden kadınların % de kaçı mutludur ? ve erkeklerinde kadınlarda böyle şeyler aradıklarına inanıyor musunuz ?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evet kadınların alayı para ve güce bakar bu tartışmasız bir gerçektir. Erkekler garibim yeni yeni akılları başlarına gelmeye başladıda evlenmeden önce kadının mal varlığına bakmayı akıl ettiler. Ve evlilik sözleşmeleri yapmaya başladılar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kedın açısından bir erkeğe taviz vermek aptallık olur.fedakar olmaktan kaçınılmalı.saygı sonsuz olmalı ama özverinin,fedakarlığında dozu kaçmamalı.tabiki bir erkeğin evi olucak.arabası falan mühim değil.ama olsun yeterki aşk olsun,huzur daim etsin yanında olayımda gibi tiksinç lafları kabullenemem.olucak.it gibi çalışıcak alıcak herşeyini.

0|0
    0|0
  • evi olması arabası olması bir erkeğin zengin olduğu anlamına gelmez . sonuçta yaşamak için ev lazım mı lazım . arabada lazım . en iyi marka olucak en iyi yerlerde oturucam diyorsa o yanlış ama rahat yaşamak istemesi normal bir insanın .

0|0
    0|0
    • zengin diye bir şey yok soruda sonuc ta olmayan erkeklerde var demi hayatta. tabiki herkes rahat yaşamak ister ben hazıra konmaktan bahsediyorum çaba göstermeden

• şımarma alttaki yorumun için sectim aslında :-)

• tamam kiradada otururum ne var ki gönüller bir olsun

• Pazardan at alır gibi eş seçilmesinin hiçbi' mazereti yok tamamen cahilliktir.

0|0
    0|0
  • boyle dusuneınlerı allah fakır ede

0|0
    0|0
  • evet erkeklerde arıyo cok garıp ama öyle

0|0
    0|0
    • aynen erkeklerde maaşını bile soruyor kızın

• aynen öyle soguyorum oyle erkekten benden uzak allaha yakın olsunlar ev ısı yap cocuk bak ustunede calıs ben bunları yaptıktan sonra nedn evlenıp bırde erkegın kahrını cekeyımkı?

• Kusura bakmayın ama erkeklerin zaman içinde öyle bir düşunceye girmesine etken olanda sizsiniz..

Erkekler Ne Diyor 1

• paranın Getirecegi huzura bayılan Kadın yerinde kalsın bence beş kuruş etmez

0|0
    0|0
    • yaniii kesinlikle haklısın. cahilce konusan kadındanda korsun bence

• para huzur vermez rahat yaşatır sadece cahil kadında insanı hayattan sogutur

Ben kazanacam sen yiyecen yok öyle yagma

Yükleniyor...