Sizce günümüzde sık rastladığımız kadınların erkeklere,erkeklerin kadınlara ...

Sizce günümüzde sık rastladığımız kadınların erkeklere,erkeklerin kadınlara bu iki türün birbirine şans vermeden senden elektrik alamadım bir şey hissetmedim deyip birbirini tanımadan yol vermesi sizce ne kadar doğru.

Güncellemeler:
bütün kızlar dürüst cevap versin tv programlarını örnek göstermeyin çevrenizi düşünün. kendi içinizi düşünün samimi cevap verin kimse zaten suçlayamaz kimseyi herke ne isityorsa onu alır yada seçer

0|0
95

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• bu soru esra eroln programndakileri anlatıyo bildiğin orasıda görücü usulu gbi bşy zaten tanımadan konuşmadan olmaz görüntü bi yere kadar herkez yaşlanıcak zamanı geldiğinde bazıları yaşlanamadan ölücek

0|0
    0|0
    • görüntüden bahsetmedim iyi oku

• hmm anladm şmdi pardn yanlş insan oldğunu dşnmştr bazen karşındaknn bi huyu haraketi söyledkleri hoşuna gtmeyeblr insann

• herkes kendi düzeyinde birini ister o yüzden de kriterleri aşağı yukarı bellidir. Mesela kimisi zengin istemez cimri olur diye kimisi de yakışıklı istemez çapkın olur diye. ..

0|0
    0|0
  • güvensizlik hissi vermek

0|0
    0|0
  • hepSi amerikanın oyunları :D

0|0
    0|0
    • zeynep boş cevap verme. bak sana bişi analtayım boş oldunu gör bunuda netten araştırıp gör.

su gibi diye bir program var onun bir bölümünde amerikada bir üniversitede radio televizyon okuyan öğrenciler konuktu. sunucu UĞUR ASLAN konuk öğrencilere sordu bizim ülkede kadınlar evin varmı araban varmı işin varmı diyorlar siz ne ararsınız 16 kişi zeki,çalışkan dedi. neden diye sorduğunda ( zeki ve çalışkan insanlar herseyi birlikte yapabilirler dedi ) bunu bir izle bence ...

• en iyi cevabı seçerkn öyle demiyordun :D

• zeynep tamam sensinnn :-))

• Bokunu cıkardılar efenim

0|0
    0|0
  • çocuk oyuncagı ettıler bıraksana ya

0|0
    0|0
  • elektırk alamayanlara trafo gırsın be :d ole saçma sey gormedım

0|0
    0|0
    • bu sende gecerli değil sanırm :-)

• ole saçma sey olmaz. dıs gornuse mı baglı ınsanın kalbının temzlğı .. nıce cırkın ınsanlar tanıyorm (cirkınden kastm baksanz elektrk alamzsnz) amamelek gbi kalpleri var hpsnn.. ck sacma bnce

• ilk görüşte etkilenmek mi tanımak mı bilmiyorm. sevdiğim insanı ele alıyorumda ilk gördüğümde bu çocuğun gözleri nasıl parlıyo resmen iyi biri gibi demiştim içimden aaa çok yakışıklı demedim çünkü o gözle bakmadım arkadaştık zamanla tanıdık birbirimizi iyi insan dediğim o kişi süper bi insan çıktı tamam yakışıklılığına hiç bakmadım hani yoldan geçen bi insan olsa hiç bakmam heralde ama ilk tanıştığımızda öyle bi etki oldu giderek fazlalaşan snrada aşka dönüşen bi etki :) ilk görüşte aşık olsaydım eğer ona o gözle baksaydım ilk oo ne yakışıklı kaslı maslı derdim bibirimizi tanımamış olurduk belkide çıkar ilişkisi olurdu mtsuz olurduk. ben byle düşünüyorm arkadş :P

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence çok doğru. İşi uzun uzun anlatamayacağım. Bilimsel olarak da doğru bir şey. İşin içinde, kimya, biyoloji, manyetik alan, nöral aktivite vs. vs. var. Doğal ve doğru bir şey kısaca.

0|0
    0|0
  • aslında ben duygulara önem veriyorum bu yüzden ilk gördüğünde basit hoşlantı ya da ne biliyim basit bir ilgi bile hissedilmesi gerekir çünkü yoksa oluşturulması zordur tabi imkansız değil ama peşinden koşacak kadar da ahmak olunmamalı bence :)

0|0
    0|0
  • ilk görüşte hoşlanmadıysam birinden sonradan zaten hoşlanmam mantıklı bence.

0|0
    0|0
  • kardeşim insanlar içine sinmeyen bi durumu kibarca başka nasıl ifade edebilir?

0|0
    0|0
  • vakit kaybetmek istememektir

0|0
    1|0
Yükleniyor...