Bu bacaklar nasıl erir?

vücudumu genel olarak çok beğeniyorum bel kalça göğüs olarak çok iyiyim benim görüşümde yani ama bacaklarımı dolgun buluyorum çünkü etrafımdaki kızların bacakları tam anlamıyla değnek gibi benimkiler onların yanında çok dolgun kalıyor mini etek vs. giydiğimde güzel görünüyor ama pantolon hiç yakıştırmıyorum ne yapmam gerek bacaklarımı kilo vermeden eritmek için?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• migrosta 250 tlye bacak sıkılaştırma ve zayıflatma aleti aldı arkadaş. haftada 4 gün hevesle yapıyor. gözle görülür fark var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• boyu kısa olan bayanlarda bu sorun oluyor genelde.

Bacaklarına düşen işi azaltıcaksın yani kilo vereceksin,yada bol bol koşacaksın.bölgesel zayıflama zor yahu :/

0|0
    0|0
    • boyum kısa değil benim ayrıca kilomdan çok memnunum bacak yapım böyle eğer zayıflarsam üstten giderim.

• link bacaklarım böyle gibi.

• Bence bu ayarı bozma :) illa bozacam diyorsan

koşmayı dene.ama diyet falan yapma.bacakların sıkılaşır daha ince görünür ;)

Ama tavsiye etmiyorum :D

• coskun ve arkadasları varsa sızın ıcın var.yapacagınız cok basıt sokaga ınmek orda coskun ve arkadaslarıyla karsılasmak dogal olrak spor yapmanızı saglayacak once kacarken yagların bır anda erıdıgını farkedeceksın.ardından sırt ve karın tarafına bız calısacagız.aynı anda bır cok sporu yapacaksınız.spor salonlarına paydos.coskun ve arkadasları hem bedava hem kulturlu tecavuzcu bıreylerıyle aranızda.bıze bır sokak kadar yakındasınız...haydı beklemeyın sokaklara dokulun.sokaga ınıp tecavuze ugrayacak ılk 3 kısıye de adıl ısıktan 100 tl hedıye cekı.durmayın arkadaslar sokaklar sızı bekler :))

0|0
    1|0
  • 0|0
    0|0
  • Beli kalça ve göğüsleri normal olupta bacakları dolgun olan kızlar hep hoşuma gitmiştir :) bence diğer bölgelerin iyise sorun yok bacaklar iyidir :)

0|0
    0|0
    • hayır göğüslerim büyük ama belim incecik kalçalarım ise basensiz ama çıkık

• bacaklarının resmini çeksene bir baksın herkes ama kalın olduğunu sanmıyorum etek ile güzel duruyorsa kotlada güzel durur

0|0
    0|0
    • hayır kotla güzel durmuyor işte kendimi çekip koymam

• benim arkadaşlarımın hep öyle hiç kötü diyende duymadım.

• benim tanıdığım tüm arkadaşlarım benle aynı fikirde sizinkileri bilemem

• Bölgesel zayıflama diye birşey yok, yani sadece bacaklarını ınceltemezsın

0|0
    0|0
    • diğer yerlerim incelsin istemiyorum böyle kalırım daha iyi

• basenlide değilim ee sadece bacaklarım daha dolgun diye rejim yaparsam saçma olacak

• Altta boy ve kilonu yazmışsın. Çok iyi, bacaklarının dolgun olması, genetiğin ile alakalı bir durum :)

• Bisiklet ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aynen:( Tek çaresi koşmak deli gibi koşmak

0|0
    0|0
  • fazla kilon var mı varsa ver .. bazı kadınlar zayıf oluyor ama bacaklar şişman . ilginç bir yapı yani özellikle alt bacak kalınsa çok kötü

0|0
    0|0
    • alt bacakla ilgili problemim yok aslında öyle kalın bacaklı biri değilim olsam zaten mini etek güzel durmaz ama ben bariz ince bacak istiyorum.

• üff bacığın orta blümü kalın ne tuhaf vücudun var anlamadım gitti .hafif basen güzel durur kadında zaten kalça da güzel durur

• anlattığım böle basene girmiyor işte basenin altı diyorum basen ölçüm gayet iyi daha yukarı ya da daha aşağı olsun istemem ben sadece üst bacağımı sevmiyorum.

• aynı sorun bendede var birde dansçıyım düşünebiliyor musun? bisiklet çevirme hareketi yapabilirsin ben yapıyorum

0|0
    0|0
    • ama sen zaten dansçı olduğun içindir bacakların güçleniyor çünkü

• Ne kadar ugrasirsam ugrasayim gecmiyor benim zaten

• benim bacaklarım öyle kalın değil aslında zaten ama arkadaşlarımın bacakları öyle ince ki bende öyle istiyorum.

• merdiven cikmak , bisiklete binmek.

0|0
    0|0
    • kas yapar.

• anladm. ben kendi kullandigim yontemleri tavsiye ettim. ise yaramiyor demek sende bisiklet ve merdiven? o zaman umarim diger arkadaslar daha iyi birseyler onerebilir. bol sans!

• teşekkürler.

• sıkılaştırma hareketlerini dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...