Eski Sevgilinizin Ölüm Haberi (Cevaplarınız Önemli)

Sesini bile duymak istemediğiniz Eski sevgiliniz size ulaşmak istediğini biliyorsunuz ve siz onu dinlemek istemiyorsunuz bir kaç gün sonra ölüm haberini arkadaşından alıyorsunuz ne yaparsınız ne hissedersiniz.,

Cevaplarınız Önemlii

Güncellemeler:
Ben Cevaplar için teşekkür ediyorum

Üzüntüye bağlı olarak kalbım sıkısıyor bazen krız gibi oluyor bu sebebten hayatımı kaybedebilirim

14 şubatta yıldönümümüz dayanamazsam artık yokum hakkınızı helal edin. Kız arkadaşım aramamı istemiyor benim hiçbir suçum yok hep yalan söyleyen oydu ben sadece sevdim :(

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• üzülürüm ama bu yaşanılanları değiştirmez.

0|0
    0|0
  • ne kadar nefrret etsen de bir yasanmıslık var insan kendini kötü hisseder içi acır eskı günler aklına gelir,kendisiyle hesaplasmaya baslar..yaptıklarını yapamadıklarını düşünür vicdan azabı ceker.zor bir durum eskı ya da yenı olması birsey degıstırmez her ikisi içinde çok çok zor.4.murat der ya bir yıldız daha kaydı gökyüzünden işte öyle yüreğinden bir yıldız kayar..ve sonra...zaman gecer çok uzun zmana gerek yok kişi eskı halıne gerı döner artık hatırlamaz ve ne olur biliyormusun giden sadece gittiğiyle kalır yasayan kişide yasamaya devam eder.olayın seyrı tam olarak bu

0|0
    0|0
  • üzülrdüm doğrusu eskı sevgili sonuçta sesını duymak ıstemesemde

0|1
    0|0
  • Vicdan azabi cekerdim cok kotu olurdum

0|1
    0|0
  • ya sanıyorsun kı arkandan çokk üzülecek ıkı ah bır vah ınan kı o kadar.

0|0
    0|0
  • kendimden nefret ederdim :(

0|1
    0|0
  • Onu birgün değil hergün üzmek istiyorsan yaşamalısın, yaşa için yansada ses etme suskunluga bürün seni mutlaka merak edecektir.

0|0
    0|0
  • kendını oldurmeyı dusunuyorsun aptallasma en fazla 1 hafta aglar okadar sonra yenı bırını bulup hayatını yasar aklına bıle gelmezsın .. olan sana olur.. kendını oldurursen obur dunyada omur boyu yanarsın.. ask mesk nedır ya..

0|0
    0|0
    • İntahar etmicem korkma Deymez ona ama beni öldü bilecek

• bende çok sevdim ama tek bi mesaj dahi atmıyor Allaha havale etmek en iyisi :(

0|0
    0|0
  • benim yüzümde öldüyse üzülürdüm gerisi cok aci vermezdi

vade der gecer

0|0
    0|0
    • Üzülmeye bağlı kalp krızı geçirse

• üzülürüm tabi ve teselim var iyi bisey olsadi bende birakmasadim derim

onu birakmasadim bukeste ben kalp krızı gecirecek tim derim

• üzülürsün.er geç unutursun

0|0
    0|0
  • benim aklımda ölmüş adam 5 kurus etmez, gercekte ölmüş banane.. böölede arabesk insanım

0|0
    0|0
  • umrumda değil. bana ihanet ettiğine saysın

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• club'e gider, kafa dağıtırım

0|1
    0|0
  • aynı şeyi bende yaşıyorum yakında haberimi adığında acaba ne yapacak diye merak ediyorum ve hala onu seviyorum keşke sana ulaşmasına izin verseydin bak şimdi odasenin gibi olacak ..

0|0
    0|0
  • Üzülürdüm. Bende eşyası varsa ya da hediye ettiği bir şey yakıp külünü mezarına dökerdim.

0|0
    2|1
  • ben oturup ağlardım, uzun bir süre de kendime gelemezdim. hangisi olursa olsun

0|0
    0|0
  • Benim ortaokulda sevgilim zaten trafik kazasında vefat etti..

ALLAH rahmet eylesin Sunam <3 :(

0|0
    0|0
  • üzülürsün tabi elinden ne gelicek başka..

0|0
    0|0
Yükleniyor...