Kızlar metrobüsde bakıştığınız çocuk sizi durdursa n'apardınız ?

ben bi kere durdurdum kız hatta telefonunu ben istemeden verdi ama bi cacık olmadı çıkamadık bi dahada cesaret edemedim eğer sizi durdursa tepkiniz nolur çok merak ettim.

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Çok etkileyici geldi şuan bana :D

0|0
    0|0
    • terslemem diyosun yanı :D

• Terslerim çünkü konuşsak bile beni bi bakışmaya düşen kız olarak görür bişey olmaz ondan, ama baktığım kadar hoş bi çocuğun bi an karşıma çıkması etkileyici evet :D

Kızlar Ne Diyor 7

• numarasını sen istemeden mi verdi :O vay babanın kemüğne.

0|0
    0|0
  • cok etkilenirdim bu kesin :D cok tatli bi hareket olur bence :)

0|0
    0|0
  • muhattap olmazdım

0|0
    0|0
  • metrobüste tanımadığı birini durdurup telefon numarası bekleyen birinden ne hayır gelir diye düşünüp defederim başımdan. hayır.

0|0
    0|0
    • bunun neresi kötü ki

• peki bunun neresi iyi

• herkes yapamaz onu cesaret ister.. hem daha ne istiyosun adam beğenmiş seni konuşmak istiyor :) hergün kaç kişi böyle tanışıyor bi bilsen

• terslerdim.

0|0
    0|0
    • ama baktığın çocuk durdurursa diyorum bakmıyosan tersle normal :)

• eğer çok beğendiysem yani çok yakışıklıysa, ya yinede terskerdim ne biliyim :) beni yanlış tanımasını istemezdim.

öyle metrobüste her bakanla tanştığımı düşünürdü.

ama beni cidden beğenip indikten sonrada baya peşimden gelirse ve çok konuşmak istediğini söylerse konuşurdum belki :)

• Yok tersleme.. bi dinle çocuğu baktın beğenmedin tabi bunlar saniyede olucak şeyler sevgilim var dersin olur biter buda klasik cevap :D

• hiçbişey yapmam

0|0
    0|0
  • Oh allahım sonunda bakıştığım bir çocukla tanışabilcem!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Numarasını verdi ve sen gereken hamleyi yapamamışsın. Bir kızın numara vermesi demek '' ilişkimizin geleceğine onay veriyorum '' demektir... Bu konumda numara alınır ve bir bahane ile oradan uzaklaşılır.. Daha sonra aldığın numarayı '' arayarak '' buluşma yeri ve saatini ayarlayıp ona haber vererek, ilişkiyi başlatabilirsin...

0|0
    0|0
  • Çok tehlikeli işler bunlar.Bakışırsınız günlerce sonra gidip konuşursunuz terslerler.Bunda ne mantık var anlamış değil egolarını mı tatmin ediyorlar acaba.

0|0
    0|0
  • metobüs'te bugün bi' kızla kesiştik baya telefonuna baktım oda kase'ye girmişti, nickini göremedim..

nerdesin gizemli hatun, call me..

0|0
    0|0
  • Kezbanın birine denk gelirsin

sonra sokak ortasında cırlar :D

0|0
    0|0
  • sokakta kesişmek filan bunlar saçma şeyler gençler benden söylemesi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...