Bu tipleri ne yapmak lazım ??

Bir gün çalıştığım mekanda 3 tane birbirinden farklı olay yaşadım. Böyle tipleri anlamıyorum ve birisinin bana anlatmasını istiyorum. Birincisi elemanın birisi geldi ve miller istedi. Dolaba baktım ve miller'ın az olduğunu gördüm. Efes bardağıyla efes verdim. 10 saniye sonra geri geldi. Beyfendi birayi koklamış ve ben efes degil miller istedim demiş. Ben de miller bardağını aldım ve aynı efesi koydum. Garson götürdü ve beyfendi paşalar gibi içti. Bütün gece aynı şekilde devam ettim. ve gecenin sonunda yanıma gelip elindeki son birasını havaya kaldırıp kokladı. ardından da bira dediğin böyle olur dedi.

ikinci olay ; başka bir mekan sahibi geldi canlı müziğe. 70lik jack'i kaça açarsın dedi. 450 lira dedim ve onay verdi. Masasına dondüğünde küçük bir sürprizin onu beklediğinden habersizdi.. jack şişesine sadece ice tea ve şeftali suyu koydum,gönderdim ve onlar da paşalar gibi içti.. gecenin sonunda 1570 lira hesap ödediler.

Son olay ; bir tane artist genç ve bir tane kaşar hatun geldi. çocuk belli ki artist.. sağa sola emirler veriyor,sürekli aşırı hareketler yapıyor. Hesapları 170 liraydı ve gecenin sonunda hesabı sorduğunda 450 lira dedim. o cocuk gitmiş,yerine süt dökmüş kedi gelmişti.. Diğer arkadaşa söyledim ve kızı dısarı aldılar. çocugun yakasına yapıştım ve bir bir yaptıklarını anlattım. onlarca kez özür diledi ve 170 lirasını ödeyip paşalar gibi s*ktir oldu gitti..

he bir defasında da meyve tabağından 45 lira almıştım.

not: bu olaylar samsunda bir barda gecti. bazı arkadaşlar fiyatların normalloginden bahsetmesin yani :)

Güncellemeler:
Orjinal tekilanın tarifini isteyen varsa eklesin,yardımcı olurum. evinizde yapın,için. hep yaptığım ve sattığım tekila.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• insan psikolojisi 1. durum sen ne anlarsın biradan markasından sanki gurme şerefsiz

1|1
    0|0
    • Hahaha :) köpek gibi efes icti haberi yok :))

• :) aklınca biliyor işte ama viski olayını nasıl anlamaz ona şaştım hayatında viski içmemiş demekki

Kızlar Ne Diyor 2

• bir adam nası içtiğinin viski oldugunu anlamaz ki :/ ben bile anlarım yani içtiğimin alkol değilde meyve suyu oldugunu yada püf noktası mı var bunun merak ettim

0|0
    0|0
  • Salak çok az bile yapmışın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hak edene yapacaksın adam gibi gelsin yesin içsin gitsin eyvallah ama artisliğin ne manası var.Çok iyi yapmışsın bu arada ekliyorum tarifi merak ettim :)

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın hakediyorlar insan olsunlar az

0|0
    0|0
  • Dünyada saflar olmazsa uyanıklar nasıl geçinir.

1|0
    0|0
  • Herşeye neyse dedimde şu viski meselesini hiç anlamadım..adam hayatında hiç mi viski içmemiş?

0|0
    0|0
  • aslanım kendine gel. ummadık taşlar baş yarmasın sonra :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...