Spor salon aylık 200 tl çok değil mi neden böyle?

Tam işyerinin karşısında spor salonu açıldı işten geç çıkıyorum diğer salonlara gidemem burası yakın işten çıkar çıkmaz gidebilirim ama aylık 200 tl diyor. Gold üyelikmiş çok değil mi neden böyle? Gold üyelik ne oluyor

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Sauna kapalı havuz falan var mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben 100 veriyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Salonu komple mi kiraliyon

0|0
    0|0
  • Eğer profesyonel spor ile uğraşmıyorsanız, çevre vs. edinmek için gitmiyorsanız, bence spor salonuna çok da para bayılmaya gerek yok. oraya vereceğin 1 aylık para ile rahatlıkla eve gerekli ağırlık takımını alırsın. sonrasında da yapacağın 1 saatlik yürüyüşe bakar. giy eşofmanlarını iş çıkışı yürü. mümkünse işe yürüyerek veya bir bisiklet ile gidip gel.

0|1
    0|0
  • çoğu yer aynı

0|0
    0|0
  • Çok değil ama ben vermem, akrabamın kick box salonu var ben orada takılıyorum bütün herşey var, bide paramı vereceğiz.😊

0|0
    0|0
  • ben 1 senelık 720 yaptırdım :D

0|0
    0|0
  • Jatomi ye gidiyorum yıllık 800 lira

0|0
    0|0
  • Ben de Spor salonuna aylık 60 TL verdim çok diye iç geçiriyordum :)))

0|0
    0|0
  • VİP üye oluyorsun da bunlar gibecek adam arıyorlarmış

0|0
    0|0
    • Ya Adana'da çok ünlü bir spor salonu bunlar. İyi bir yerde bir şubeleri daha var. Vitamin Bar falan varmış içerde hani hizmetlerden ücretsiz yararlanıyormuşsun da ne hizmetleri var bilmiyorum ben konuşmadım adamlarla bana da çok geldi

• salona göre değişir misal kendimden örnek vereyim ben kafama göre takılıyordum sabah 6 gece 11 kadar açıktı kartım vardı istediğim zaman giriyordum Fittnes Sauna havuz vs vs bir çok şey vardı

Gold olmazsan muhtemelen bir belirli saati olur bazı şeylerden yararlanamazsın filan gene sen bir ara konuş detaylı bilgi al

• Ben en iyisi kendim sorayım ya bu fiyatlar anormal çünkü

• salonun sana sağladğı imkanlara bağlı

0|0
    0|0
  • Sağlam bir yerse

0|0
    0|0
  • Çok pahalı 70-110 arası normalde

0|0
    0|0
  • özel ders filan alıyorsan normalde sade salon ise öpüyorlar :D lüks bir salon aylıgı 100tl civarı

0|0
    0|0
Yükleniyor...