Internetin size zararımi çok yararımi?

Internete girdiğinizde zamanınızı ne yaparak harcıyorsunuz.Size faydası çok olduğunumu düşünüyorsunuz.Verdiği zararı faydasından çokmu görüyorsunuz? Benim şahsi görüşüm faydasından çok zararı fazla. Açma niyetim her ne kadar fayda sağlamak için olsada, kendimi alakasız yerlerde bulduğum çok oluyor. Insanların zamanlarını çaldığını düşünüyorum.

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bizi belkide düşünmekten alı koyuyor

zamanın daha degerli bir hale getirip bazı davranışlarımız degişiyor

mesela ihtiyacı olan birine zaman ayırmak gibi es geçiyoruz çogu şeyi çünkü zaman anlayışımız degiştigi için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• zararı cok eskıden herkes sokaklarda gezıyordu rahat rahat tecavuz edıyorduk sımdı ınternet bızım ıslerı kesatlastırdı.coskun ve arkadasları olarak bızde artık kahvede okey batak oynnuyoruz.bır yıldız daha boylelıkle kayıp gıttı :))

0|0
    1|0
  • O halde neden buradasın ?

0|0
    0|0
  • Zararı çok gerçekten sürekli saçma şeylere yöneltiyor en iyi yerlerde bile kötü görüntüler var

0|0
    0|0
  • ınternet dogru amac dısında kullanıldıgı surece zarardan baska bırsey degıldır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bu düşünceye katılıyorum.

0|0
    0|0
  • gereksiz kullandığımdan zamanımı çalıyor

0|0
    0|0
  • doğru kaynakları bulmaya çalışıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bnaa yararı çok sürekli hocalarmdan frmlrdan mailler alıorm intrntle içiiçe olmk durumundym aradada buralara takılıorm iştee

0|0
    0|0
Yükleniyor...