Sporcular ve bodyciler acil bakabilir mi?

Normal vücut ölçülerim 84-61-90 boyum 176, fıtnessa başladım 3 ay önce filan vücut ölçülerim değişmedi bende istemiyordum zaten. Sorun bacaklarımdaki kaslanma, hergün abslarımı yapıyorum düzenli olarak. Bildiğiniz kaslanmadan bacak incelten bir hareket veya abs çeşidi var mı? Lütfen yardımcı olun vücudumu bozmak istemiyorum...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Buda vucut sever bir arkadas.. bakin la şuna :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yıllardır spor yapıyorum bölgesel çalışmalarım olmadı vucudum spor yaptığım için alışık yemek yediğim halde kilo almıyorum. Eğer kilo vermek için yapıyorsan bölgesel çalışmalar yapma. Koşu ve bisiklet en iyi spor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben profesyonel sporcuyum 8 yaşından beri kick box muay thai ve tekvando yaptım il şampiyonluğumda var buyur sorunu sorabilirsin

1|0
    0|0
    • Soru Üstte yazıyor daha doğrusu problem :(

• Neyse teşekkür ettim :/

• kız sana reklam yap demedi soru sordu

adam cv sini atacak utanmasa

• yağ dokusu ve kas dokusu ayrıdır sen genel yağ oranını düşürürerek bacaklarındaki incelmeyi sağlayabilirsin buda kardio düzgün antreman ve düzgün diyetle olur

0|0
    0|0
    • Hareketlere başladım senin yüzünden bacağım Öküz bacağına döndü teşekkürler

• www.hizliresim.com a upload yapıp linki atıyorsun buraya arkadaşlarla inceler yorum yaparız

• Telefondan giriyorum ;(

• Hafif ağırlıklar ve çok tekrarla bu amacına ulaşabilirsin. Çok tekrarda o bölgedeki yağ yakımını hızlandırırsın. Çeşitli bacak hareketlerini deneyip sonucu görebilirsin.

0|0
    0|0
    • Çalıştım 1 hafta bacağım 1 cm arttı şimdi oturup Nutella yalıyorum

• Ye nutella sonra al binlerce kalori daha cok calis 😄

• Boyun 1.76 peki kilonu öğrenebilir miyim?

0|0
    0|0
    • 56 :(

• Ya modellik yapmak istemesem problem değil zaten :(

• anladım :)

• bacak ınceltmek ıstıyosan dıyet cardıo bısıklet koşu gbı ve hafıf agırlıklar cok tekrar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...